Vyhledat

Termoizolační roleta s tepelnou vrstvou pro úplné zatemnění místnosti a snížení teploty - bílý stříbrný, 82x150 cm

Popis produktu

Další řada rolet pro úplné zatemnění místnosti. Dalším rozlišovacím znakem je tepelná vrstva používaná ke snížení teploty. Díky použití tepelného povlaku je práce efektivnější a odpočinek pohodlnější. Vedení strun zajišťují stabilní polohu rolety vedle okenního rámu. Výhody našich termoizolačních rolet: Montáž - není potřeba žádné nářadí Vedení strun - udrží rolety u skla Funkce MultiStop - umožňuje zastavit roletu ve zvolené výšce Napínák - drží strunu u rámu okna Proč zvolit termoizolační rolety? Termoizolační rolety jsou produktem specializujícím se na efektivní zadržování slunečního záření. Pro tento účel byl navržen jedinečný materiál, který se skládá ze tří vrstev: 1. Tepelně izolační vrstva - jedná se o stříbrný vnější povlak, účinně odráží sluneční paprsky a zároveň snižuje teplotu místnosti 2. Zatemňovací vrstva - je to spodní střední vrstva, poskytuje efekt "zatemnění", který zabraňuje vstupu světla do budovy 3. Vnitřní vrstva - dekorativní vrstva rolety, správně vybrané barvy v mnoha variantách Složení sady: připravená skládaná roleta vodítka strun napínák šňůrky pokyny pro instalaci háčky pro montáž rolet Jak provést měření? Chcete -li roletu nastavit dle rozměrů okna, zadejte: 1. Šířka skla se zasklívacími lištami (A) 2. Výška celého křídla (B) Mechanismus: Strana mechanismu - šňůrku s mechanismem pro spouštění a zvedání rolety, můžete namontovat na pravou nebo levou stranu. Doporučujeme stranu opačnou k rukojeti okna. Napínák šňůrky - šňůrka visí přímo proti rámu okna. Výrazně zlepšuje komfort používání rolety. Díky ní roleta vypadá elegantněji a je pro děti bezpečná. Vodítka strun - umožňují držet materiál blízko skla, i když je okno nakloněné. Díky vodítkům se materiál perfektně pohybuje po rámu okna. V nabídce máme dostupný bílý nebo hnědý mechanismus. Doplňkové informace: Můžete si objednat neinvazivní rolety pro jakoukoli šířku!Pokud se velikost okna liší od nabízené velikosti (např. je 65,5 cm) zvolte nejbližší nabízenou šířku a při zadávání objednávky poskytnete tyto informace v poznámce prodávajícímu

Biano.cz

Termoizolační roleta White Silver 82x150cm

832 Kč

Do obchodu

Parametry

Výrobce Dekodum
Výška (cm) 150
Šířka (cm) 82
Dostupnost Skladem
Smrštění 2%
Stupeň zatemnění 100%
Druh materiálu Zatemňující 100%
Barva mechanismu Bílá
Hmotnost 285 ± 10g/m2
Složení 100% polyester

Zobrazit nejlepší cenu

Často kladené otázky

Jaká je účinnost tepelné vrstvy termoizolační rolety neinvazivní White Silver 82x150 cm?

Tepelná vrstva termoizolační rolety neinvazivní White Silver 82x150 cm je navržena tak, aby efektivně snižovala teplotu v místnosti, což zajišťuje pohodlnější odpočinek.

Jak stabilně drží roleta vedle okenního rámu?

Roleta je vybavena vedením strun, které zajišťuje její stabilní polohu vedle okenního rámu.

Jak jsou uživatelé spokojeni s termoizolační roletou neinvazivní White Silver 82x150 cm?

Spokojenost uživatelů s termoizolační roletou neinvazivní White Silver 82x150 cm je vysoká díky její efektivitě a pohodlnému odpočinku, který poskytuje.

Termoizolační roleta neinvazivní Bílý Stříbrný 82x150 cm

4.5

Bohužel vyprodáno

Vyberte si z podobných produktů

Související kategorie a produkty