Vyhledat

Příběh Darjanabytek.cz

Věříme, že osobitý nábytek a dekorace jsou tím, co dělá z domu domov. A právě o hledání vašeho osobitého stylu je portál Darjanábytek - pečlivě pro vás vybíráme stylové kousky z oblíbených i méně známých obchodů s nábytkem a tvoříme pro vás obsah, který poradí i inspiruje na cestě za vysněným interiérem. Společně vytvoříme prostor, který bude vyprávět váš příběh.

 

Ty nejkrásnější místnosti vypovídají o lidech, kteří v nich žijí.

David Hicks

Proč vznikl náš portál 

Kdo by netoužil po krásném domově přesně podle svých představ? Realita bohužel mnohdy není jako vystřižená z magazínu o bydlení, a za stylovým obývákem či ložnicí obvykle stojí hodiny a hodiny vybírání těch pravých kousků, které se vejdou do vašeho rozpočtu. 

Abychom Vám ušetřili peníze i čas strávený prohlížením nekonečné nabídky českých a zahraničních e-shopů s nábytkem a dekoracemi, stvořili jsme pro vás praktický vyhledávač a srovnávač nabídky. Stačí pár kliknutí a najdete stylový kousek přesně podle vašich představ, ať už patříte mezi milovníky skandinávského minimalismu, či naopak pestrobarevného maximalismu. Zkrátka váš osobitý styl bez kompromisů!

Jak vybíráme produkty a píšeme obsah

Abychom splnili očekávání návštěvníků našeho portálu, snažíme se vybírat produkty nejen s důrazem na kvalitu, ale také styl a funkčnost. Zkrátka a dobře nabízíme široký výběr kousků. Ať už hledáte křesla pro váš obývací nebo jen dekoraci na zeď, tak tu jste správně, každý si zde najde to pravé ořechové pro svůj domov. Na webu proto najdete vše od lokální výroby až po skandinávský styl nábytku, který je ideální volbou do každého nadčasového interiéru. 

Přestože alfou a omegou našeho portálu je především kvalitní nábytek, který vám bude dělat radost i za mnoho let, rozhodně není tím jediným, na čem si dáváme záležet. Neméně zásadní je pro nás obsah webu - jeho prostřednictvím přinášíme inspiraci na vaší cestě za krásným domovem. Články vznikají pod rukama odborníků a nadšenců pro interiérový design a o své dlouholeté zkušenosti s návrhy interiérů i exteriéru se s vámi dělí také rozmanití externí designéři. 

Přestože online magazínů o nábytku a designu najdete na internetu bezpočet, od konkurence se snažíme odlišit osobním přístupem, nadšením pro věc a především snahou skutečně poradit.

O nás

Zdeněk Matuška:

Kdo jsem? V prvé řadě expert na nábytek, spánek a matrace. Přestože při výběru produktů, který mám na portálu na starosti, zahrnuju všechny populární i méně známé designové styly, sám patřím mezi zastánce minimalismu. Kromě toho stojím za většinou obsahu, jehož prostřednictvím se snažím návštěvníkům našeho webu předat svou vášeň pro krásné exteriéry a interiéry a inspirovat je při zařizování vysněného domova. 

Jak portál vydělává?

Portál vydělává na affiliate marketingu, tudíž dostáváme zaplaceno až za uskutečněnou objednávku. Nemusíte se proto bát, že byste kvůli naší provizi zaplatili za vybraný produkt víc než při nákupu přímo na e-shopu prodejce. Jednoduše dostáváme menší procentuální provizi z vaší objednávky, která nám umožňuje provozovat portál, denně přidávat nové produkty a psát pro vás inspirační i praktické články. 

Jak můžete web podpořit?

V prvé řadě jsme moc rádi, že nás chcete podpořit. Můžete učinit tak učinit nejen nákupem přes náš portál, ale také tím, že že se o nás zmíníte u svých známých či na sociálních sítích. Každý nový návštěvník a čtenář se počítá!

Co u nás vše naleznete

Snažíme se být pro Vás pomocníkem na cestě za vysněným domovem. U nás naleznete vše od destiček na maso až po matrace do vaší útulné ložnice. Produkty pravidelně aktualizujeme, takže u nás nenarazíte na vyprodané zboží. Hledáte levnější nábytek? Prohlédněte si naše slevy na nábytek a vyberte ten, který nejlépe zapadne do vaší domácnosti.

Potřebujete poradit?

Potřebujete poradit? Pokud máte otázky, něco Vám na webu chybí, nebo si nejste jisti výběrem, neváhejte kontaktovat naše specialisty, kteří Vám rádi poradí. Všechny potřebné informace o tom, jak nás kontaktovat, naleznete v sekci kontakty.