Vyhledat

Bezpečnost dětí

Bezpečnost dětí je prioritou každého rodiče. V této kategorii naleznete široký výběr produktů, které Vám pomohou zajistit bezpečí a pohodu Vašich nejmenších. Od bezpečnostních bránek a zábran přes bezpečnostní pásy až po ochranné rohy a záslepky, zde najdete vše, co potřebujete pro bezstarostné chvíle s Vašimi dětmi. Číst dále

  • Počet produktů 10
  • Ceny začínají od 119 Kč

Bezpečnost dětí - Důležitá kategorie pro Vaše klidné srdce


Bezpečnostní Brány a Zábrany

Bezpečnostní brány a zábrany jsou nezbytnými prvky pro ochranu Vašich dětí před nebezpečnými místy v bytě či domě. Díky nim můžete jednoduše a efektivně oddělit prostory a zajistit, aby se Vaše děti pohybovaly pouze tam, kde je to bezpečné.


Ochranné Rohlíky a Záslepky

Ochranné rohlíky a záslepky jsou skvělým způsobem, jak minimalizovat riziko úrazů Vašich dětí. Díky nim můžete zakrýt ostré hrany nábytku či jiných předmětů a tak předejít nepříjemným nehodám.


Bezpečnostní Pásy a Držáky

Bezpečnostní pásy a držáky jsou nenahraditelnými pomocníky při zajištění bezpečnosti Vašich dětí v různých situacích. S jejich pomocí můžete pevně upevnit nábytek, spotřebiče či jiné předměty a minimalizovat tak riziko pádů či úrazů.


Bezpečnostní Kryty a Zástrčky

Bezpečnostní kryty a zástrčky jsou ideální pro ochranu Vašich dětí před nebezpečnými elektrickými prvky. S jejich pomocí můžete jednoduše zakrýt zásuvky, zásuvky a další elektrické prvky, čímž minimalizujete riziko úrazů elektrickým proudem.