Vyhledat

Střešní pružinové rolety na míru s možností stínění a zatemnění pomocí kvalitních látek

Popis produktu

Střešní interiérové pružinové rolety dodáváme přesně na požadovaný rozměr - na míru. Látka se navíjí pomocí pružinového mechanizmu bez zásekových bodů, pružina je stále v tahu a zajišťuje tak neustálé vypnutí látky. Střešní pružinové rolety nabízíme se stínícími nebo zatemňujícími (black out) látkami. Stínící látky: Klassik, Berlin, Bolero - látka propouští světlo, do místnosti ale není vidět. Jednotlivé druhy stínících látek se liší strukturou a propustností světla, platí také, že čím tmavší látka, tím méně propouští světla. Zatemňující (black out) látky: Berlin black out - látka s pogumovanou rubovou stranou, nepropouští světlo bez ohledu na vybraný odstín. Základní měřený rozměr je montážní šířka = šířka rolety včetně držáků a výška rolety (výška včetně mechanizmu). Šířka látky je o 2,6cm menší než montážní šířka. Minimální výrobní montážní šířka je 40cm a výška 50cm. Maximální výrobní rozměr rolety je montážní šířka 120cm a výška 150cm. Návod pro objednání Montážní šířka zadejte montážní šířku v cm (šířku lze zadat na 1 desetinné místo, například 85,2cm). Maximální montážní šířka rolety je 120cm. montážní šířka je celková šířka rolety včetně držáků. Šířka látky je o 2,6cm menší než montážní šířka. Výška zadejte výšku rolety v cm (výšku lze zadat na 1 desetinné místo, například 150,8cm). Maximální výška rolety je 150cm. výška je počítána jako výška včetně mechanizmu Látka vyberte látku. V případě zájmu Vám zdarma zašleme vzorky vybraných látek - uvěďte do Poznámky. roletu se zatemňující látkou Berlin black out, která má pogumovanou rubovou stranu lze dodat pouze na odpovědnost zákazníka. Při orosení okna se může látka gumovou stranou přilepit k oknu a při následné manipulaci může dojít k jejímu stržení, na tuto závadu nelze uplatnit reklamaci. Hloubka rámu uveďte hloubku rámu křídla v cm (rozměr od horní hrany rámu kolmo ke sklu) minimální hloubka rámu by měla být přibližně 5cm. V případě menší hloubky nemusí být možné roletu na okno montovat, záleží na výšce rolety. V případě uvedení menší hloubky Vás budeme o možnosti výroby informovat. Poznámka do pole Poznámka můžete v případě potřeby upřesnit své požadavky pro výrobu rolety. Balení obsahuje: střešní pružinový mechanizmus pr.25mm s látkou dle výběru držáky pro montáž do boku dolní kovové závaží v tunýlku plastové madlo 1 pár zajišťovacích háčků pro zajištění rolety v dolní poloze (lze montovat do boku nebo na stěnu) montážní materiál Zajišťovací háčky lze zakoupit i pro zajištění rolety v dalších polohách - Související zboží držák rolety pro montáž do boku roleta v horní poloze roleta v dolní poloze madlo rolety závaží v zajišťovacím háčku zajišťovací háček Potřebujete poradit, máte zájem o cenovou nabídku na střešní pružinové rolety mimo nabízené rozměry – napište nám na obchod@garnyzerolety.cz nebo volejte na +420 775 908 602 .

Biano.cz

Střešní pružinové rolety - na míru

524 Kč

Do obchodu

Parametry

Výrobce Garnyzerolety.cz
Dostupnost Skladem

Zobrazit nejlepší cenu

Často kladené otázky

Jaký je rozdíl mezi stínícími a zatemňujícími látkami u střešních pružinových rolet na míru?

Stínící látky propouští světlo, ale do místnosti není vidět, zatímco zatemňující látky zcela blokují světlo a zajišťují naprosté zatemnění místnosti.

Jaký je mechanismus navíjení látky u střešních pružinových rolet na míru?

Látka se navíjí pomocí pružinového mechanismu bez zásekových bodů, pružina je stále v tahu a zajišťuje neustálé vypnutí látky.

Jak jsou uživatelé spokojeni se střešními pružinovými roletami na míru?

Naši uživatelé jsou velmi spokojeni s našimi střešními pružinovými roletami na míru, které dodáváme přesně podle jejich požadavků.

Střešní pružinové rolety - na zakázku

4.5

524 Kč Cena včetně DPH

Podobné produkty

Související kategorie a produkty