Vyhledat

Plisovaná roleta s tradičním bílým designem, šířka 40 cm x volitelná výška

Popis produktu

Řada tradičních plisovaných rolet je kombinací základní ochrany proti slunci a jedinečné dekorace oken. Vyznačují se širokou škálou barev a neúplným zatemněním místnosti. Vysoce kvalitní komponenty a hliníkové profily zajišťují jejich vysokou funkčnost a příjemnost z používání. Výhody našich plisovaných rolet: ochrana před sluncem bez nutnosti úplného zatemnění plynulé nastavení umožňuje zakrýt libovolnou část okna hliníkové profily zajišťují odolnost a pohodlí při používání univerzálnost aplikace Složení sady: připravená plisovaná roleta sada montážních prvků rukojeti plisů pro seřízení pokyny k instalaci Jak provést měření? Chcete -li roletu nastavit dle rozměrů okna, zadejte: šířka skla včetně zasklívacích zásuvných lišt (A) Výška celého rámu okna (B) Nezapomeňte zvolit správnou výšku plisé. Příklad: pokud je vaše celková výška okna 116 cm, vyberte velikost 120 cm. Profily: Jsou vyrobeny z hliníku, který zajišťuje jejich odolnost a pohodlí při používání. Jejich barva je vybrána podle barvy materiálu. Plynulá regulace: Ovládání shora dolů umožňuje nastavit plisé v libovolném bodě okna. Neinvazivní metoda montáže plisé: Plisé se pohybuje podél rámu okna a je namontováno neinvazivně na háčky na horní a dolní okenní rámy. Doplňkové informace: Můžete si objednat neinvazivní rolety pro jakoukoli šířku!Pokud se velikost okna liší od nabízené velikosti (např. je 65,5 cm) zvolte nejbližší nabízenou šířku a při zadávání objednávky poskytnete tyto informace v poznámce prodávajícímu Pokud šířka plisé přesáhne 90,5 cm, je uprostřed materiálu další šňůrka, při překročení 120 cm šíře jsou poté umístěny dvě další šňůrky. Šňůrky v bílých profilech jsou také bílé, zatímco u jiných barev profilů je barva šňůrky stejná jako barva vybrané látky.

Biano.cz

Roleta plisovaná bílá 40 cm - volitelná výška

436 Kč

Do obchodu

Parametry

Výrobce Dekodum
Šířka (cm) 40 cm
Dostupnost Skladem
Stupeň zatemnění 40/50%
Hmotnost 100g/m2
Složení 100% polyester

Zobrazit nejlepší cenu

Často kladené otázky

Jaké jsou výhody plisovaných rolet?

Plisované rolety poskytují ochranu před sluncem bez úplného zatemnění a umožňují plynulé nastavení a zakrytí libovolné části okna. Jejich hliníkové profily zajišťují odolnost a pohodlí při používání.

Jak se provádí měření pro plisovanou roletu?

Pro měření plisované rolety je potřeba znát šířku skla včetně zasklívacích lišt a výšku celého rámu okna. Důležité je také zvolit správnou výšku plisé.

Jak probíhá montáž plisované rolety?

Plisovaná roleta se montuje neinvazivně na háčky na horní a dolní okenní rámy a pohybuje se podél rámu okna. Její ovládání umožňuje plynulou regulaci shora dolů.

Plisovaná Rola Tradiční Bílá 40 cm x volitelná výška

4.3

436 Kč Cena včetně DPH

Podobné produkty

Související kategorie a produkty