Vyhledat

Termoizolační plisovaná roleta s funkcí SunStop a stříbrným povlakem na straně skla, který odráží sluneční paprsky a chrání místnost před ohřevem

Popis produktu

Řada inovativních plisovaných rolet, charakterizovaných funkcí SunStop, zastavující sluneční záření. Tepelný povlak použitý při výrobě materiálu je umístěn na vnější straně plisé, zastavuje nadměrné sluneční světlo a snižuje teplotu místnosti, zatímco ji zcela nezatemňuje. Vnitřní strana je provedena ve vybrané barvě. Výhody našeho Plisé: speciální stříbrný povlak na straně skla dokonale odráží sluneční paprsky a chrání místnost před ohřevem plynulá regulace umožňuje pokrýt libovolnou část skla hliníkové profily zajišťují odolnost a pohodlí při používání vyhovuje většině typů oken Složení sady: připravená plisovaná roleta sada montážních prvků rukojeti plisů pro seřízení pokyny k instalaci Jak provést měření? Chcete -li roletu nastavit dle rozměrů okna, zadejte: šířka skla včetně zasklívacích zásuvných lišt (A) Výška celého rámu okna (B) Nezapomeňte zvolit správnou výšku plisé. Příklad: pokud je vaše celková výška okna 116 cm, vyberte velikost 120 cm. Profily: Jsou vyrobeny z hliníku, který zajišťuje jejich odolnost a pohodlí při používání. Jejich barva je vybrána podle barvy materiálu. Plynulá regulace: Ovládání shora dolů umožňuje nastavit plisé v libovolném bodě okna. Neinvazivní metoda montáže plisé: Plisé se pohybuje podél rámu okna a je namontováno neinvazivně na háčky na horní a dolní okenní rámy. Doplňkové informace: Můžete si objednat neinvazivní rolety pro jakoukoli šířku!Pokud se velikost okna liší od nabízené velikosti (např. je 65,5 cm) zvolte nejbližší nabízenou šířku a při zadávání objednávky poskytnete tyto informace v poznámce prodávajícímu Pokud šířka plisé přesáhne 90,5 cm, je uprostřed materiálu další šňůrka, při překročení 120 cm šíře jsou poté umístěny dvě další šňůrky. Šňůrky v bílých profilech jsou také bílé, zatímco u jiných barev profilů je barva šňůrky stejná jako barva vybrané látky. Materiál termoizolačního plisé je vyroben ze dvou vrstev:- dekorativní vrstva zevnitř- stříbrná vrstva na straně skla, která odráží sluneční paprsky a chrání místnost před ohřevem

Biano.cz

Plisovaná roleta Black 43 cm - termoizolační

526 Kč

Do obchodu

Parametry

Výrobce Dekodum
Šířka (cm) 43 cm
Dostupnost Skladem
Stupeň zatemnění 40/50%
Hmotnost 200g/m2
Složení 100% polyester

Zobrazit nejlepší cenu

Často kladené otázky

Jaké jsou výhody Plisa Termoizolační plisované rolety Black 43 cm x volitelná výška?

Plisovaná roleta s tepelným povlakem zastavuje sluneční záření a snižuje teplotu místnosti, aniž by ji zatemňovala. Je vyrobena z odolných hliníkových profilů a je vhodná pro většinu typů oken.

Jak provést měření pro tuto plisovanou roletu?

Pro správné měření je třeba vzít v úvahu šířku a volitelnou výšku okna. Podrobné instrukce k instalaci jsou součástí sady.

Jak jsou uživatelé spokojeni s tímto produktem?

Spokojenost uživatelů s tímto produktem je vysoká. Plisa Termoizolační plisovaná roleta Black 43 cm x volitelná výška je oblíbená díky svým tepelně izolačním vlastnostem a snadnému používání.

Plisa Termoizolační zavinovačka Černá 43 cm x volitelná výška

4.4

526 Kč Cena včetně DPH

Podobné produkty

Související kategorie a produkty