Vyhledat

Tmavotyrkysové závěsy do ložnice s rozměrem 140 x 270 cm a středním stupněm zatemnění, vyrobené z příjemně měkkého jednobarevného polyesteru, vhodné do klasického i moderního interiéru na kolíčky

Popis produktu

Originální tmavotyrkysové závěsy do ložnice - Dokonalý doplněk pro váš interiér

Chcete přidat do své ložnice kousek elegance a stylovosti? Naše originální tmavotyrkysové závěsy jsou tím správným řešením! S jejich rozměrem 140x270 cm a kvalitním materiálem z 100% polyesteru vám nabídnou dokonalé zatemnění a příjemně měkký pocit.

Díky jejich jednobarevnému designu jsou tyto závěsy vhodné pro jakýkoliv typ interiéru - klasický nebo moderní. Můžete je snadno nasadit na kolíčky a okamžitě zvýraznit atmosféru vaší ložnice. Ať už si přejete vytvořit útulný prostor pro relaxaci nebo elegantní prostředí pro romantické večery, naše závěsy vám pomohou dosáhnout požadovaného efektu.

Věříme, že naše originální tmavotyrkysové závěsy do ložnice se stanou neodmyslitelnou součástí vašeho interiéru. Přidejte do svého domova kousek luxusu a pohodlí s těmito kvalitními závěsy. Užijte si klidný spánek a vytvořte si prostor, ve kterém se budete cítit opravdu dobře.

Biano.cz

Tmavotyrkysové závěsy do ložnice

945 Kč

Do obchodu

Parametry

Dostupnost Skladem

Zobrazit nejlepší cenu

Často kladené otázky

Jaký je rozměr těchto závěsů do ložnice?

Rozměr závěsů je 140 x 270 cm.

Jsou tyto závěsy vhodné do moderního interiéru?

Ano, závěsy jsou vhodné do klasického i moderního interiéru.

Jaký je materiál těchto závěsů?

Závěsy jsou vyrobeny z 100% polyesteru.

Tmavě tyrkysová závěsová dekorace do ložnice s rozměry 140 x 270 cm

4.3

1 101 Kč 945 Kč Cena včetně DPH

Podobné produkty

Související kategorie a produkty