Vyhledat

Bavlněné povlečení s rozkvetlou sakurou pro romantický interiér

Popis produktu

Rozkvetlá sakura je symbolem jara. Pozvěte si jaro i do ložnice a nechte se ukolébat ke spánku jemností renforcé bavlny. Bavlněné povlečení s přírodním minimalistickým vzorem zapadne do romantického interiéru. Proč zrovna Renforcé bavlněné povlečení? Protože je to láska na první dotek. Jemné, ale odolné. Kombinace toho nejlepšího. Tenhle 100% přírodní materiál zvládne časté praní a sušení. Navíc je prodyšný, měkký. Spí se v něm (doslova) jako v bavlnce. Zapínání na zip vám zase ušetří nervy během pravidelného převlékání. Tohle je přesně ten odpočinek, který si tak moc zasloužíte. Tak dobrou noc. Materiál: 100% bavlna Rozměry: Polštář 70 × 90 cm Přikrývka 140 × 200 cm Povlečení je opatřeno certifikátem kvality Öeko-Tex Standard 100, který zaručuje stálost barev i rozměrů. Zároveň garantuje absenci jakýchkoliv zdraví nebezpečných látek. Doporučená údržba: před prvním použitím povlečení vyperte po rubu při teplotě 40 °C. perte samostatně po rubu v nepřeplněné pračce a bez optických zesvětlovačů po vyprání ihned povlečení vytáhněte z pračky a vyvěste Podrobný návod jak pečovat o povlečení naleznete zde.

Biano.cz

MKLuzkoviny.cz - Bavlněné povlečení Sakura 140x200/70x90 cm

519 Kč

Do obchodu

Parametry

Výrobce MKLuzkoviny.cz
Rozměr přikrývky 140 × 200 cm
Dostupnost Skladem

Zobrazit nejlepší cenu

Často kladené otázky

Proč si vybrat bavlněné povlečení Renforcé Sakura?

Renforcé bavlněné povlečení nabízí jemnost a pohodlí pro váš spánek. Navíc má krásný přírodní vzor, který zapadne do romantického interiéru.

Jaké jsou zkušenosti uživatelů s produktem?

Uživatelé jsou s bavlněným povlečením Renforcé Sakura velmi spokojeni a ocení jeho kvalitu a pohodlí.

Proč si vybrat bavlněné povlečení Renforcé Sakura z MKLuzkoviny.cz?

Bavlněné povlečení Renforcé Sakura z MKLuzkoviny.cz nabízí nejen krásný vzor sakury, ale také kvalitu a pohodlí pro váš spánek.

MKLuzkoviny.cz Bavlněné povlečení Renforcé – Květiny Sakura 140×200/70×90 cm

4.3

649 Kč 519 Kč Cena včetně DPH

Podobné produkty

Související kategorie a produkty