Vyhledat

Mikroplyšové povlečení Tessema šedohnědé s růžovými srdci pro teplé a láskyplné postelové království

Popis produktu

Na podzim a v zimě si všichni přejeme pěkně se zachumlat do teplé peřiny. S mikroplyšovým povlečením Tessema nemusí zůstat pouze u přání. Hravě načrtnutá a růžová srdce na moderní šedo-hnědé vyzdobí vaše láskyplné postelové království. Proč zrovna mikroplyšové povlečení? Je sametově hebké. Jako by bylo vyrobené z těch nejjemnějších plyšových medvídků. Díky svým skvělým termoregulačním vlastnostem navíc rychle přináší příjemný pocit tepla. Nemusí se žehlit a nepouští chlupy. Zkrátka se v něm spí jako v bavlnce. Tak dobrou noc. Upozorňujeme, že růžová barva na povlaku na polštář je tmavší, než na povlaku na přikrývku. Materiál: 100% polyester Rozměry: Polštáře 70 × 90 cm Přikrývka 140 × 200 cm Doporučená údržba: před prvním použitím povlečení vyperte po rubu při teplotě 40 °C. perte samostatně v nepřeplněné pračce a bez optických zesvětlovačů po vyprání ihned povlečení vytáhněte z pračky a vyvěste nežehlete, mikroplyš je nemačkavý sušení v sušičce je povoleno Podrobný návod jak pečovat o povlečení naleznete zde.

Biano.cz

Mkluzkoviny.cz - Povlečení mikroplyš Exclusive 140x200/70x90 cm

749 Kč

Do obchodu

Parametry

Výrobce MKLuzkoviny.cz
Rozměr přikrývky 140 × 200 cm
Dostupnost Skladem
Barevné varianty šedohnědá

Zobrazit nejlepší cenu

Často kladené otázky

Proč je mikroplyšové povlečení tak oblíbené?

Mikroplyšové povlečení je oblíbené díky své sametově hebké povrchové struktuře a skvělým termoregulačním vlastnostem, které přináší příjemný pocit tepla.

Jaký materiál je mikroplyšové povlečení Tessema?

Mikroplyšové povlečení Tessema je vyrobené z 100% polyesteru.

Jak se o mikroplyšové povlečení starat?

Mikroplyšové povlečení se doporučuje prát při teplotě 40 °C, perte ho samostatně a sušte bez žehlení, sušení v sušičce je povoleno.

Jak jsou uživatelé spokojeni s produktem?

Uživatelé jsou s mikroplyšovým povlečením Tessema velmi spokojeni.

MKLuzkoviny.cz Mikroplyšové Povlečení Exkluzivní – Tessema hnědošedé 140x200/70x90 cm

4.5

799 Kč 749 Kč Cena včetně DPH

Podobné produkty

Související kategorie a produkty