Vyhledat

Prodloužené povlečení mikroplyš Exclusive se vzorem hvězd v šedé barvě, rozměry 140x220/70x90 cm - usínání pod hvězdami ve své posteli

Popis produktu

Usínat pod hvězdami v teple své postele? S tímhle mikroplyšovým povlečením si tenhle jedinečný pocit můžete dopřát klidně každou noc. Tak se zachumlejte do toho nejjemnějšího snu. Proč zrovna mikroplyšové povlečení? Je sametově hebké. Jako by bylo vyrobené z těch nejjemnějších plyšových medvídků. Díky svým skvělým termoregulačním vlastnostem navíc rychle přináší příjemný pocit tepla. Nemusí se žehlit a nepouští chlupy. Zkrátka se v něm spí jako v bavlnce. Tak dobrou noc. Materiál: 100% polyester Rozměry: Polštáře 70 × 90 cm Přikrývka 140 × 220 cm Doporučená údržba: před prvním použitím povlečení vyperte po rubu při teplotě 40 °C. perte samostatně v nepřeplněné pračce a bez optických zesvětlovačů po vyprání ihned povlečení vytáhněte z pračky a vyvěste nežehlete, mikroplyš je nemačkavý. sušení v sušičce je povoleno Podrobný návod jak pečovat o povlečení naleznete zde.

Biano.cz

Prodloužené povlečení mikroplyš Exclusive – Šedé hvězdy 140x220/70x90 cm

849 Kč

Do obchodu

Parametry

Výrobce MKLuzkoviny.cz
Rozměr přikrývky 140 × 220 cm
Dostupnost Skladem

Zobrazit nejlepší cenu

Často kladené otázky

Proč zrovna mikroplyšové povlečení?

Mikroplyšové povlečení je sametově hebké a přináší příjemný pocit tepla díky svým skvělým termoregulačním vlastnostem. Navíc nepotřebuje žehlení a nepouští chlupy.

Jaké jsou rozměry tohoto povlečení?

Rozměry polštářů jsou 70 × 90 cm a přikrývky jsou 140 × 220 cm.

Jaké jsou doporučené údržbové postupy pro toto povlečení?

Před prvním použitím povlečení vyperte po rubu při teplotě 40 °C. Perte samostatně v nepřeplněné pračce a bez optických zesvětlovačů. Mikroplyš je nemačkavý, takže ho není potřeba žehlit. Sušení v sušičce je povoleno.

MKLuzkoviny.cz Prodloužené povlečení mikroflanel Exclusive – Hvězdy šedé 140x220/70x90 cm

4.5

849 Kč Cena včetně DPH

Podobné produkty

Související kategorie a produkty