Vyhledat

Krbové nářadí

Krbové nářadí je nezbytnou součástí každého krbu. Bez tohoto speciálního nářadí by bylo obtížné udržovat krb v čistotě a správně ho používat. Krbové nářadí je navrženo tak, aby usnadňovalo manipulaci s ohněm, udržovalo krb čistý a zajišťovalo bezpečnost při používání krbu. Tato kategorie nabízí širokou škálu nástrojů, které vám umožní vychutnat si teplo krbu a zároveň udržovat krb v dokonalém stavu. Číst dále

  • Počet produktů 3
  • Ceny začínají od 976 Kč

 

Krbové lopaty a kleště

Jedním z nejdůležitějších nástrojů v kategorii krbového nářadí jsou krbové lopaty a kleště. Tyto nástroje vám umožní snadno manipulovat s dřevem a uhlím ve vašem krbu. Krbové lopaty jsou ideální pro přesunování dřeva a uhlí, zatímco kleště vám umožní bezpečně manipulovat s rozpálenými poleny. Díky těmto nástrojům budete mít vždy pod kontrolou ohniště a budete si moci vychutnat teplo krbu bez obav o bezpečnost.

 

Čistící kartáče a lopatky

Pro udržování krbu v čistotě jsou nezbytné čistící kartáče a lopatky. Tyto nástroje vám pomohou odstranit popele, saze a další nečistoty z krbu. Čistící kartáče jsou navrženy tak, aby se snadno dostaly do všech koutů krbu a odstranily veškeré nečistoty. Lopatky pak slouží k odstraňování popele a sazí z krbu. S těmito nástroji budete mít krb vždy čistý a připravený k dalšímu použití.

 

Popelníky a koše na dřevo

Popelníky a koše na dřevo jsou praktickými doplňky pro váš krb. Popelníky vám umožní ukládat popele z krbu bezpečně a čistě. Koše na dřevo pak slouží k ukládání dřeva poblíž krbu, aby bylo vždy po ruce. Tyto doplňky nejenže usnadňují udržování krbu v pořádku, ale také přidávají do interiéru krbu estetický prvek.

 

Čističe skla a speciální přípravky

Pro udržení skla krbu čistého a průhledného jsou k dispozici speciální čističe skla. Tyto čističe odstraňují saze, mastnotu a další nečistoty z povrchu skla, čímž zajišťují nejen čistý vzhled krbu, ale také optimální průhlednost ohně. Kategorie krbového nářadí také nabízí speciální přípravky, které chrání a čistí povrch krbu. Tyto přípravky prodlužují životnost krbu a zajišťují jeho bezchybný vzhled.

 

Bezpečnostní prvky

Bezpečnostní prvky jsou nezbytnou součástí kategorie krbového nářadí. Patří sem například krbové rošty, které zajišťují správné proudění vzduchu a zabraňují přehřívání krbu. Dalšími bezpečnostními prvky jsou například krbové mřížky, které chrání před vypadnutím rozpálených polen z krbu. Tyto prvky zajišťují bezpečné užívání krbu a minimalizují riziko požáru.

 

Vyberte si z naší široké nabídky krbového nářadí a užijte si teplo a pohodu krbu bez starostí o manipulaci s ohněm a udržování krbu v dokonalém stavu.

Často kladené otázky

Jaké nářadí potřebuji pro údržbu krbu?

Pro údržbu krbu budete potřebovat kartáč na čištění komína, štětce na čištění skla a popelovou lopatku na vyčištění popela.

Jaké nářadí je nezbytné pro správné rozdělávání ohně v krbu?

Pro správné rozdělávání ohně v krbu budete potřebovat zápalky, dřevo, kleště na manipulaci s dřevem a ohnivzdorné rukavice.

Jaký je nejvhodnější druh popelové lopatky pro krb?

Nejvhodnější druh popelové lopatky pro krb je ta s dlouhou rukojetí a širokou lopatkou, která usnadní manipulaci s popelem a vyčištění krbu.