Vyhledat

PUR pěna s vynikající pevností, elasticitou a zdravotní nezávadností

Popis produktu

PUR pěna je jedním z hlavních materiálů používaných při výrobě matrací. V posledních letech prošla výraznými změnami, které zaručují její bezpečnost a vylepšují její fyzikální vlastnosti. Tato matrace se pyšní svou pevností, dobrou pružností a cenovou dostupností.

Zdravotní nezávadnost

PUR pěna v této matraci byla upravena tak, aby byla zcela zdravotně nezávadná. To znamená, že neobsahuje žádné škodlivé látky, které by mohly negativně ovlivnit vaše zdraví. Můžete si být jistí, že spánek na této matraci je bezpečný a zdravý.

Vysoká kvalita a pohodlí

Tato matrace je vyrobena z vysoce kvalitní PUR pěny, která jí poskytuje pevnost a stabilitu. Díky své elasticitě se matrace dokonale přizpůsobí vašemu tělu, což zajišťuje maximální pohodlí během spánku. Navíc je tato matrace cenově dostupná, takže si můžete dopřát kvalitní spánek za příznivou cenu.

Zvolte tuto matraci a užijte si zdravý a pohodlný spánek každou noc. S PUR pěnou a jejími vylepšenými vlastnostmi se budete cítit odpočatí a plní energie každé ráno.

Biano.cz

Zlatý 1+1 80x200 Ekomatrace 20

5 338 Kč

Do obchodu

Parametry

Rozměr 80x200 cm
Tuhost h4
Výška matrace 20 cm
Výrobce ecomatrace
Výrobce ECOMATRACE
Snímatelný potah ano
Typ matrace pur pěnové
Kokosová vrstva ne
Visco pěna ne
Tvrdost středně tvrdá
Potah well
Pro alergiky ano
Nosnost 130 kg
Dostupnost Skladem

Zobrazit nejlepší cenu

Často kladené otázky

Jaká je spokojenost uživatelů s produktem?

Uživatelé jsou s produktem velmi spokojeni. Matrace GOLD 1+1 80x200 ECOMATRACE 20 získala vysoké hodnocení od zákazníků.

Jaké jsou vlastnosti PUR pěny?

PUR pěna je pevná, elastická a cenově příznivá.

Proč je PUR pěna vhodná pro výrobu matrací?

PUR pěna je základním materiálem při výrobě matrací, díky svým vlastnostem zajistí absolutní zdravotní nezávadnost a výrazné zlepšení fyzikálních vlastností.

Zlatý 1+1 80x200 EKOMATRACE 20

4.5

5 338 Kč Cena včetně DPH

Podobné produkty

Související kategorie a produkty