Vyhledat

Dekorační závěsy do oken s listovým vzorem - Moderní technologie, živé barvy a realistické motivy na závěsech, které vás ohromí

Popis produktu

Tyto závěsy jsou inspirovány nejnovějšími módními trendy, které dokážou zaujmout každého i náročného zákazníka. Samotná výroba probíhá moderní technologii, při které je zaručena kvalita a stálost materiálů. Každá vaše návštěva bude ohromená živými barvami a realistickým zpracování a výrobě motivů na závěsech, které doslova vyrážejí dech. Závěs je vyroben z látky velmi příjemné na dotek, která se neleskne, nezadrhává se a neprosvítá. Tyto hotové závěsy jsou vhodné do obýváku, ložnice nebo i pokoje pro či dětského pokoje. Kreativitě se meze nekladou. Kromě těchto závěsů si v našem eshopu můžete dokoupit i přehozy na postel, povlaky na polštáře a luxusní deky, které Vám budou ladit k těmto závěsem. Záleží jen na Vás, jak si doladíte svůj domov. Moderní design a módní barevné kombinace dodávají krásu celé místnosti. Už Vám nic nebrání být svým vlastním designérem. Šířka 160 cm a Délka 250 cm 100% polyester Tolerance rozměrů je +/- 3% Cena je za 1 ks závěsu. Upozorňujeme, že zobrazení barev závisí na individuálních nastavení každého počítače.

Biano.cz

Dekorační závěsy s listovým vzorem

960 Kč

Do obchodu

Parametry

Barva Bílá
Motiv Moderní
Rozměr Délka
Dostupnost Skladem

Zobrazit nejlepší cenu

Často kladené otázky

Jaká je kvalita materiálů těchto dekoračních závěsů?

Tyto závěsy jsou vyrobeny z kvalitní látky, která je velmi příjemná na dotek a neleskne se.

Jaký je výsledek moderní technologie použité při výrobě těchto závěsů?

Díky moderní technologii je zaručena kvalita a stálost materiálů, a také živé barvy a realistické zpracování motivů na závěsech.

Jak jsou zákazníci spokojeni s těmito dekoračními závěsy?

Uživatelé jsou s tímto produktem velmi spokojeni a ocení jeho kvalitu a atraktivní design.

Závěsy s dekorativním lístkovým vzorem pro okna

4.1

1 549 Kč 960 Kč Cena včetně DPH

Podobné produkty

Související kategorie a produkty