Vyhledat

Termoizolační roleta na střešní okno typu VELUX MK06/M06/306 ve stříbrné barvě s grafitem látkou

Popis produktu

Naše oblíbená řada termoizolačních rolet, tentokrát ve variantě pro střešní okno, zajistí komfort pobytu v místnosti během horkých a slunečných dnů. Vlastnosti rolety: ✅termoizolační vrstva, snižující teplotu v místnosti ✅zatemňující vrstva, zcela chrání před slunečním zářením ✅pružinový mechanismus (multistop), umožňující zastavení žaluzie v libovolné výšce ✅kompletně vyrobeno z hliníku ✅bohatý výběr barev látky a krytu Sada obsahuje: ✅střešní roleta ✅sada hliníkových vodítek s krytem kazety ✅sada upevňovacích prvků přizpůsobených danému modelu okna ✅potřebné šrouby ✅návod k instalaci Jak vybrat správnou velikost rolety? Pro správný výběr velikosti produktu najděte typový štítek umístěný v horní části rámu okna, je viditelný při otevření okna. Po kontrole prosím vyberte z rozbalovacího seznamu na kartě produktu příslušný symbol okna. Výhody našich rolet: ✅záruka kvality a estetiky produktu ✅intuitivní a bezproblémová montáž ✅úplné zatemnění místnosti ✅přizpůsobené nejoblíbenějším modelům oken na trhu ✅inovativní zátěžová tyč s funkcí MultiStop ✅všechny prvky jsou řezány v pravém úhlu, což zaručuje bezpečnost při montáži ✅kazeta a vodítka z hliníku Výběr látky: Vyberte si z pečlivě vybrané palety barev. Snažíme se, aby barvy na fotografiích přesně odrážely skutečný odstín látek, ale pamatujte, že se mohou mírně lišit v závislosti na barevném nastavení vašeho monitoru či jiného zobrazovacího zařízení. Dostupné barvy vodítek/krytů: Krycí lišta je celá z hliníku, lakovaná speciálním odolným nátěrem, odolná proti poškrábání, perfektně zapadá do rámu okna. Vysoká estetika a odolnost zaručují bezproblémové a dlouhodobé používání. Systém multistop umožňuje zastavit roletu v jakékoli výšce:

Biano.cz

Dekodum termoizolační roleta - VELUX MK06/M06/306, Graphite Silver

1 012 Kč

Do obchodu

Parametry

Výrobce Dekodum
Barva látky Graphite Silver
Dostupnost Skladem
Barva profilu Stříbrná
Smrštění 2%
Stupeň zatemnění 100%
Druh materiálu Zatemňující 100%
Hmotnost 285 ± 10g/m2
Složení 100% polyester

Zobrazit nejlepší cenu

Často kladené otázky

Jaká je velikost této rolety?

Velikost rolety je vybrána podle typového štítku umístěného v horní části rámu okna, který je viditelný při otevření okna.

Jaké jsou hlavní vlastnosti této rolety?

Hlavními vlastnostmi této rolety jsou termoizolační vrstva, zatemňující vrstva, pružinový mechanismus pro zastavení ve vybrané výšce a hliníková konstrukce.

Jak jsou uživatelé spokojeni s tímto produktem?

Naši uživatelé jsou s tímto produktem velmi spokojeni, poskytuje jim komfort a ochranu před slunečním zářením.

Termoizolační roleta na střešní okno typu VELUX MK06/M06/306 - Grafitsilová látková roleta se stříbrným profilem

4.9

1 012 Kč Cena včetně DPH

Podobné produkty

Související kategorie a produkty