Vyhledat

Termoizolační roleta na střešní okno typu FAKRO 55x78, Graphite Silver látkou a Stříbrným profilem

Popis produktu

Naše oblíbená řada termoizolačních rolet, tentokrát ve variantě pro střešní okno, zajistí komfort pobytu v místnosti během horkých a slunečných dnů. Vlastnosti rolety: ✅termoizolační vrstva, snižující teplotu v místnosti ✅zatemňující vrstva, zcela chrání před slunečním zářením ✅pružinový mechanismus (multistop), umožňující zastavení žaluzie v libovolné výšce ✅kompletně vyrobeno z hliníku ✅bohatý výběr barev látky a krytu Sada obsahuje: ✅střešní roleta ✅sada hliníkových vodítek s krytem kazety ✅sada upevňovacích prvků přizpůsobených danému modelu okna ✅potřebné šrouby ✅návod k instalaci Jak vybrat správnou velikost rolety? Pro správný výběr velikosti produktu najděte typový štítek umístěný v horní části rámu okna, je viditelný při otevření okna. U střešních rolet Fakro je rozměr uveden na štítku okna, na obrázku označen písmenem B. Po kontrole prosím vyberte vhodný rozměr. Výhody našich rolet: ✅záruka kvality a estetiky produktu ✅intuitivní a bezproblémová montáž ✅úplné zatemnění místnosti ✅přizpůsobené nejoblíbenějším modelům oken na trhu ✅inovativní zátěžová tyč s funkcí MultiStop ✅všechny prvky jsou řezány v pravém úhlu, což zaručuje bezpečnost při montáži ✅kazeta a vodítka z hliníku Výběr látky: Vyberte si z pečlivě vybrané palety barev. Snažíme se, aby barvy na fotografiích přesně odrážely skutečný odstín látek, ale pamatujte, že se mohou mírně lišit v závislosti na barevném nastavení vašeho monitoru či jiného zobrazovacího zařízení. Dostupné barvy vodítek/krytů: Krycí lišta je celá z hliníku, lakovaná speciálním odolným nátěrem, odolná proti poškrábání, perfektně zapadá do rámu okna. Vysoká estetika a odolnost zaručují bezproblémové a dlouhodobé používání. Systém multistop umožňuje zastavit roletu v jakékoli výšce:

Biano.cz

Dekodum termoizolační roleta FAKRO 55x78 - Graphite Silver

990 Kč

Do obchodu

Parametry

Výrobce Dekodum
Barva látky Graphite Silver
Dostupnost Skladem
Barva profilu Stříbrná
Smrštění 2%
Stupeň zatemnění 100%
Druh materiálu Zatemňující 100%
Hmotnost 285 ± 10g/m2
Složení 100% polyester

Zobrazit nejlepší cenu

Často kladené otázky

Jaké jsou vlastnosti termoizolační rolety na střešní okno typu FAKRO?

Termoizolační roleta na střešní okno FAKRO má termoizolační vrstvu, zatemňující vrstvu, pružinový mechanismus a je kompletně vyrobena z hliníku.

Jaká je barva látky a profilu této rolety?

Barva látky je Graphite Silver a barva profilu je Stříbrná.

Jak vybrat správnou velikost této rolety?

Pro správný výběr velikosti rolety najděte typový štítek umístěný v horní části rámu okna, kde je rozměr uveden písmenem B.

Dekodum Izolační roleta na střešní okno FAKRO 55x78 - Látka v barvě Grafitový Stříbrný, Profil Stříbrný

4.1

990 Kč Cena včetně DPH

Podobné produkty

Související kategorie a produkty