Vyhledat

Sametový závěs s digitálním tiskem ginkgo lístků na starorůžovém podkladu

Popis produktu

Dekorační sametový závěs s digitálním tiskem, se vzorem ginkgo lístků na starorůžovém podkladu. Závěs je ušit z hebké a příjemné sametové látky Tamara ze 100% polyesteru, o gramáži 220 g/m2. Jednostranné provedení - druhá strana látky je bílá bez vzoru - viz. detailní foto. Závěs Tamara je určen především pro dekorační účely a pro zastínění pokoje, nikoliv pro jeho úplné zatemnění. Závěs dodáváme kompletně obšitý, s našitou univerzální řasící stuhou RS-005 (š. 5 cm), která je vhodná pro uchycení na klasické žabky nebo závěsné háčky. Až doma se tak můžete rozhodnout, zda si závěs nařasíte – viz. detailní fotografie, nebo řasení nevyužijete a necháte si závěs rovný v plné šířce (délce). Nařasení je velmi jednoduché – stačí zatáhnout za stahovací šňůrky na konci závěsu. Nařasením dojde ke zkrácení šířky závěsu zhruba na polovinu, v závislosti na zvolené hustotě řasení, výška závěsu zůstává stejná. Cena je za 1 kus závěsu. Chcete-li závěs na obě strany okna, objednejte 2 kusy. Uvedené rozměry variant jsou rozměry v rozvinutém (nenařaseném) stavu. Háčky a žabky na zavěšení nejsou součástí závěsu. Nevyhovuje Vám ani jeden z námi nabízených rozměrů nebo způsobů uchycení závěsu? Rádi Vám ušijeme závěs podle Vašich představ a přesně na míru Vašeho okna. Šijeme v našich šicích dílnách v ČR.

Biano.cz

Biante sametový závěs Tamara TMR-001 - 145x200 cm

1 110 Kč

Do obchodu

Parametry

Výrobce Biante
Dostupnost Skladem

Zobrazit nejlepší cenu

Často kladené otázky

Jaký materiál se používá při výrobě závěsu Biante Sametový závěs Tamara TMR-001 Ginkgo lístky na starorůžovém 145x200 cm?

Závěs je ušit z hebké a příjemné sametové látky Tamara ze 100% polyesteru.

Jaká je gramáž sametové látky použité při výrobě závěsu Biante Sametový závěs Tamara TMR-001 Ginkgo lístky na starorůžovém 145x200 cm?

Gramáž sametové látky je 220 g/m2.

Jaký je vzor na druhé straně látky závěsu Biante Sametový závěs Tamara TMR-001 Ginkgo lístky na starorůžovém 145x200 cm?

Druhá strana látky je bílá bez vzoru.

Biante Sametový závěs Tamara TMR-001 Květinkový vzor na růžovém 145x200 cm

4.2

1 110 Kč Cena včetně DPH

Podobné produkty

Související kategorie a produkty