Vyhledat

Vyšívaný ubrus s krémovými listy, rozměr 85x85 cm, vyrobený z kvalitního polyesteru, který zkrášlí Vaše interiéry i exteriéry

Popis produktu

Vyšívaný ubrus s krémovým listovým vzorem - dokonalý doplněk pro Vaši domácnost

Tento kvalitní vyšívaný ubrus je vyroben z 100% polyesteru a poslouží jako skvělý dekorativní prvek pro Vaši kuchyň, obývací pokoj, chodbu nebo zahradu. Jeho rozměry 85x85 cm jsou ideální pro různé stoly a povrchy.

Ubrus je pečlivě zpracován s využitím strojního vyšívání, což zaručuje vysokou kvalitu a odolnost. Výšivka a podklad ubrusu si udrží svůj původní vzhled i po praní, takže se nemusíte obávat o jejich znehodnocení.

Jeho údržba je velmi snadná a díky tomu, že se dobře žehlí, bude ubrus vždy vypadat jako nový. Přineste do svého interiéru nebo exteriéru svěžest a eleganci s tímto vyšívaným ubrusem.

Skvělý dekorativní prvek s praktickými vlastnostmi

Tento vyšívaný ubrus s krémovým listovým vzorem nejenže skvěle vypadá, ale také poskytuje praktické vlastnosti. Je vyroben z kvalitního materiálu, který je snadno udržovatelný a odolný vůči opotřebení.

Díky svým rozměrům se hodí na různé stoly a povrchy, ať už jde o jídelní stůl, konferenční stolek nebo zahradní stůl. Díky svému designu s krémovým listovým vzorem přináší do Vašeho prostoru příjemnou atmosféru a svěžest.

Ubrus je snadno kombinovatelný s různým nábytkem a doplňky, ať už preferujete moderní, rustikální nebo klasický styl. Přidejte do svého interiéru nebo exteriéru punc elegance a vkusu s tímto vyšívaným ubrusem.

Biano.cz

Vyšívaný ubrus Listy krém 85x85 cm TiaHome

401 Kč

Do obchodu

Parametry

Dostupnost Skladem

Zobrazit nejlepší cenu

Často kladené otázky

Jaký je materiál ubrusu?

Ubrus je vyroben z kvalitního 100% polyesteru.

Jak je ubrus zpracován?

Ubrus je kvalitně zpracovaný se strojním vyšíváním, které zaručuje trvanlivost i po praní.

Jaká je údržba tohoto ubrusu?

Ubrus je snadno udržovatelný a žehlitelný, takže vždy bude vypadat jako nový.

Jak jsou uživatelé s produktem spokojeni?

Uživatelé jsou s tímto ubrusem velmi spokojeni.

Vyšívaný ubrus Listový krémový 85x85 cm TiaHome

4

401 Kč Cena včetně DPH

Podobné produkty

Související kategorie a produkty