Vyhledat

Utěrky

Utěrky jsou nezbytnou součástí každé domácnosti. Bez nich bychom se museli spoléhat na papírové ubrousky nebo staré hadry, které nejsou tak efektivní při úklidu. Utěrky jsou speciálně navrženy tak, aby vám pomohly udržet váš domov čistý a uklizený. Jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, které jsou odolné a snadno se čistí. Kategorie utěrek nabízí široký výběr různých typů a velikostí, takže si můžete vybrat ty, které nejlépe vyhovují vašim potřebám. Číst dále

  • Počet produktů 79
  • Ceny začínají od 32 Kč
  • Maximální sleva -16%

 

Utěrky do kuchyně

Utěrky do kuchyně jsou navrženy speciálně pro úklid v této části domu. Jsou vyrobeny z materiálů, které jsou odolné vůči mastnotě a skvrnám, které často vznikají při vaření a přípravě jídla. Tyto utěrky jsou také velmi absorpční, což znamená, že dokážou snadno vstřebat vodu a tekutiny. Můžete je použít k vyčištění sporáku, dřezu, stolů a dalších povrchů v kuchyni. S utěrkami do kuchyně bude vaše kuchyně vždy čistá a hygienická.

 

Utěrky do koupelny

Utěrky do koupelny jsou navrženy tak, aby vám pomohly udržet vaši koupelnu čistou a suchou. Jsou vyrobeny z měkkých a absorpčních materiálů, které jsou šetrné k vaší pokožce. Tyto utěrky jsou ideální pro osušení těla po sprchování nebo koupání. Můžete je také použít k vyčištění umyvadla, zrcadla a dalších povrchů v koupelně. S utěrkami do koupelny si můžete být jisti, že vaše koupelna bude vždy čistá a svěží.

 

Utěrky do obývacího pokoje

Utěrky do obývacího pokoje jsou navrženy tak, aby vám pomohly udržet váš obývací pokoj čistý a útulný. Jsou vyrobeny z měkkých a jemných materiálů, které jsou šetrné k povrchům nábytku a elektroniky. Tyto utěrky jsou ideální pro odstranění prachu, otisků prstů a skvrn z povrchů nábytku, televize a dalších předmětů v obývacím pokoji. S utěrkami do obývacího pokoje bude váš prostor vždy vypadat čistě a upraveně.

 

Utěrky do zahrady

Utěrky do zahrady jsou navrženy tak, aby vám pomohly udržet váš zahradní prostor čistý a uklizený. Jsou vyrobeny z odolných materiálů, které jsou odolné vůči povětrnostním vlivům a opotřebení. Tyto utěrky jsou ideální pro odstranění nečistot, prachu a listí z povrchů zahradního nábytku, grilu a dalších předmětů v zahradě. S utěrkami do zahrady bude váš zahradní prostor vždy vypadat upraveně a připravený k relaxaci.

 

Vyberte si z naší široké nabídky utěrek a získejte spolehlivé a kvalitní produkty, které vám pomohou udržet váš domov čistý a uklizený. S našimi utěrkami budete mít jistotu, že vaše povrchy budou vždy čisté a svěží. Nechte se inspirovat naší nabídkou a vyberte si ty nejlepší utěrky pro vaše potřeby. Objednávejte ještě dnes a užijte si snadný a efektivní úklid s našimi utěrkami.

Často kladené otázky

Jaké materiály jsou vhodné pro utěrky?

Utěrky jsou vyrobeny z různých materiálů, jako jsou například bavlna, mikrovlákno nebo látka z bambusu.

Jaké jsou výhody používání mikrovlákenných utěrek?

Mikrovlákenné utěrky jsou velmi absorpční a dokážou účinně odstranit nečistoty bez použití chemikálií.

Jak často je potřeba utěrky prát?

Frekvence praní utěrek závisí na jejich používání, ale obecně se doporučuje prát je každých pár týdnů, aby se udržela jejich čistota a hygienický stav.