Vyhledat

Vinylová podlaha s dekorem Metalstone černý, vhodná na podlahové topení a obklad schodů, s certifikátem Indoor Air Comfort Gold a možností účasti v soutěži o 100 000 Kč

Popis produktu

SOUTĚŽ O 100 000 Kč! Lepená vinylová podlaha Projectline s krásnými dekory a nejpřísnějším certifikátem Indoor Air Comfort Gold. Pro vysokou zátěž, 100% recyklovatelná. Vhodná na podlahové topení i obklad schodů. Kolekce lepené vinylové podlahy Projectline 55605 Metalstone černý nabízí širokou paletu dekorů dřeva a kamene pro vysoce zatěžované prostory v domácnostech i pro využití v komerčních prostorech. S nášlapnou vrstvou 0,55 mm (třída zátěže 23/33/42) je osvědčenou a spolehlivou volbou. Vysoce odolná podlaha je zároveň příjemná a teplá na dotek, bezpečná díky protiskluznému povrchu a výborně tepelně a zvukově izoluje. Vysoce odolná podlaha je zároveň příjemná a teplá na dotek, bezpečná díky protiskluznému povrchu a výborně tepelně a zvukově izoluje. Je velmi vhodná pro teplovodní podlahové topení a 100% odolná vůči vodě a vlhkosti. Snadno se udržuje a povrchová vrstva MATT PUR zajišťuje vysokou odolnost proti špinění a běžným čisticím prostředkům. Navíc podlaze dodává jedinečný autentický vzhled. Podlaha je vhodná pro teplovodní podlahové topení. Pro elektrické podlahové topení je vhodná za splnění podmínky, že topné dráty budou min. 35 mm pod povrchem podlahy. Není vhodná pro povrchové topné folie a rohože. Pro všechny typy podlahového topení platí, že max. povolená teplota podkladu je 27 °C. Výrobce zaručuje vysoký standart podlahy, která je bez ftalátů a neobsahuje ani formaldehyd. Lepená vinylová podlaha Projectline splňuje nejpřísnější kritéria na obsah emisí, důkazem je obdržení certifikátu INDOOR AIR COMFORT GOLD a lze ji recyklovat. Vinylová lepená podlaha Projectline je již po řadu let stálicí na českém trhu. Firma Karndean působí na trhu dlouhodobě a je zárukou kvality a spokojenosti.

Biano.cz

Vinylová podlaha Projectline 55605 Metalstone černý

649 Kč

Do obchodu

Parametry

Výrobce Karndean International
Dostupnost Skladem

Zobrazit nejlepší cenu

Často kladené otázky

Jaká je odolnost vinylové podlahy Projectline 55605 Metalstone černý?

Vinylová podlaha Projectline 55605 Metalstone černý je vysoce odolná a vhodná pro vysokou zátěž.

Jaký certifikát má vinylová podlaha Projectline 55605 Metalstone černý?

Vinylová podlaha Projectline 55605 Metalstone černý má certifikát Indoor Air Comfort Gold, který garantuje nejvyšší standard kvality vzduchu v interiéru.

Je vinylová podlaha Projectline 55605 Metalstone černý vhodná na podlahové topení?

Ano, vinylová podlaha Projectline 55605 Metalstone černý je vhodná pro podlahové topení.

Vinylová podlaha Projectline 55605 Kovový kámen černý

5

689 Kč 649 Kč Cena včetně DPH

Podobné produkty

Související kategorie a produkty