Vyhledat

Výjimečná vinylová podlaha s integrovanou podložkou a odolnou povrchovou vrstvou, vhodná pro střední zátěž, s dekorem Dub rustikal zlatý

Popis produktu

SOUTĚŽ O 100 000 Kč! Komfortní plovoucí vinylová podlaha s integrovanou podložkou a nejpřísnějším emisním certifikátem Indoor Air Comfort Gold vyrobena za použití BIO plastifikátorů. Odolná povrchová vrstva vhodná pro střední zátěž. Dekory vinylové plovoucí podlahy Conceptline Acoustic Click 30115 Dub rustikal zlatý vyniknou v jakékoliv místnosti – od kuchyně až po ložnici. Konstrukce na kompozitní desce, která je vyrobena bez změkčovadel, znamená vysokou rozměrovou stabilitu, odolnost a vynikající tuhost. Na dotek je podlaha teplá a příjemná. Bezpečný protiskluzný povrch s vrstvou MATT PUR dodává podlaze autentický vzhled, snadno se udržuje a je 100% voděodolný. Lze ji tak použít i pro koupelny a kuchyně. Podlaha je vhodná pro teplovodní podlahové topení. Pro elektrické podlahové topení je vhodná za splnění podmínky, že topné dráty budou min. 35 mm pod povrchem podlahy. Není vhodná pro povrchové topné folie a rohože. Pro všechny typy podlahového topení platí, že max. povolená teplota podkladu je 27 °C. Vinylová podlaha s integrovanou podložkou Pod vinylovou podlahu Conceptline Acoustic Click se už díky integrované zvukově izolační podložce IXPE nepoužívá dodatečná podložka pod podlahu ani parofolie. Zajišťuje komfort při chůzi i akustickou pohodu, protože tlumí hluk o 17 dB. Konstrukce podlahy s vynikající stabilitou a dvojitou akustikou (IXPE + Comfort Core) přináší kromě útlumu hluku také stabilitu. Za příjemný a měkký došlap mohou pružné vrstvy, které tak ušetří pohybový aparát. Nášlapná vrstva o síle 0,30 mm podlahy předurčuje pro použití v celé domácnosti nebo lehce zatěžovaných komerčních prostorech (třída zátěže 23/31). Koncept zdravé podlahy Podlaha neznamená jen samotnou krytinu, ale i vhodnou podložku a správné soklové lišty. Nabízíme ucelený systém pro zdravý domov s certifikátem INDOOR AIR COMFORT GOLD (IACG). Jsou vyrobeny bez použití škodlivých změkčovadel, ftalátů, formaldehydu, PCP, těžkých kovů nebo jiných karcinogenních látek. Přísný výběr surovin potvrzuje certifikace IACG, kterou získá méně než 10 % produktů na trhu.

Biano.cz

Vinylová podlaha Conceptline Acoustic Click - Dub rustikal zlatý

839 Kč

Do obchodu

Parametry

Výrobce Karndean International
Dostupnost Skladem

Zobrazit nejlepší cenu

Často kladené otázky

Jaká je odolnost povrchové vrstvy vinylové podlahy Conceptline Acoustic Click 30115 Dub rustikal zlatý?

Povrchová vrstva vinylové podlahy Conceptline Acoustic Click 30115 Dub rustikal zlatý je odolná a vhodná pro střední zátěž.

Jaké certifikáty má vinylová podlaha Conceptline Acoustic Click 30115 Dub rustikal zlatý?

Vinylová podlaha Conceptline Acoustic Click 30115 Dub rustikal zlatý má nejpřísnější emisní certifikát Indoor Air Comfort Gold.

Jaké místnosti jsou vhodné pro dekory vinylové podlahy Conceptline Acoustic Click 30115 Dub rustikal zlatý?

Dekory vinylové podlahy Conceptline Acoustic Click 30115 Dub rustikal zlatý vyniknou v jakékoliv místnosti, od kuchyně až po ložnici.

Vinylová podlaha Conceptline Zvukově izolační Click 30115 Dub rustikal zlatý

4.4

889 Kč 839 Kč Cena včetně DPH

Podobné produkty

Související kategorie a produkty