Vyhledat

Půllitr na pivo pro svědka s odolným povrchem a možností mytí v myčce nádobí

Popis produktu

Bytelný půllitr na pivo má zvýšenou odolnost vůči poškrábání a rozbití a m ůžete jej bez obav mýt v klasické myčce nádobí i v mechanickém zařízení pro čištění pivního skla v restauračním provozu. Lhůty vyhotovení pískování a ceny Pískování standardně vyhotovujeme v rámci 6 pracovních dnů Jestliže byste svou objednávku měli rádi dříve, zvolte expresní výrobu do 2 pracovních dnů v ceně 199 Kč. Pokud na vyhotovení opravdu spěcháte, nabízíme zpracování vaší zakázky už do 1 pracovního dne za cenu 349 Kč. Nezapomeňte, že dobu doručení objednávky ovlivní také vámi zvolený typ přepravy Jaké výhody nabízí pískování skla? Precizní provedení s osobním dotekem Křišťálové sklo pískujeme ručně –⁠ s největší pečlivostí a přesností . Pro ten nejlepší výsledek používáme moderní technologie. Vytváříme jedinečné motivy, které zaujmou a potěší, a každý výsledný kousek nese své vlastní osobité poselství. Vizuální estetika Pískování skla je designově zajímavější než tradiční potisk . Hra světla, jemné textury a detaily, které jsou do skla vyryty, dodávají výrobku zcela unikátní vzhled. Každý kus je malým uměleckým dílem, které zaujme a vzbudí obdiv. Trvalá kvalita Hotový dekor nezmizí ani po mnoha letech používání daného výrobku a zůstane stejně krásný jako na začátku. Snadná údržba Pokud výrobce neuvádí jinak, můžete sklo upravené pískováním mýt bez obav v myčce . Neomezené možnosti Na základě vašich přání vytvoříme libovolný motiv, text nebo logo. Nabízíme také širokou škálu hotových vzorů . Snadno si vyberete právě ten, který nejlépe vyjadřuje požadovaný styl. Zajímají vás další podrobnosti? Pokud máte jakékoli dotazy, neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám poskytneme další informace a pomůžeme s výběrem. Dodejte produktu osobní hodnotu díky textu a motivu na míru. Rádi křišťálové sklo z naší nabídky profesionálně upravíme pískováním podle vašeho přání. Užijte si kouzlo vlastní kreativity a získejte jedinečný kousek křišťálového skla.

Biano.cz

Sahm Pivní svatební půllitr pro svědka

349 Kč

Do obchodu

Parametry

Objem 500 ml
Výška sklenice 15,2 cm
Průměr 10,4 cm
Nápoj Pivo
Materiál Bezolovnaté křišťálové sklo
Barva Čirá
Typ sklenice Pivní půllitr
Vhodné do myčky Ano
Kusů v balení 1
Výrobce Sahm
Dostupnost Skladem

Zobrazit nejlepší cenu

Často kladené otázky

Jaké jsou výhody pískování skla?

Pískování skla zvyšuje odolnost vůči poškrábání a rozbití a umožňuje snadné čištění v myčce nádobí i v restauračním provozu.

Jaké jsou lhůty vyhotovení pískování?

Standardně vyhotováváme pískování do 6 pracovních dnů. Můžete si však zvolit expresní výrobu do 2 pracovních dnů za příplatek 199 Kč nebo dokonce zpracování do 1 pracovního dne za příplatek 349 Kč.

Jak jsou uživatelé spokojeni s tímto produktem?

Zákazníci jsou s tímto produktem velmi spokojeni, což dokazují jejich pozitivní ohlasy a recenze.

Pivní svatební půllitr pro svědka - VÝTEČNÝ SVĚDKOVSKÝ ÚKOL

4.6

349 Kč Cena včetně DPH

Podobné produkty

Související kategorie a produkty