Vyhledat

Koberce Breno Běhoun REKORD 802 - šedá a černá v barvě, šíře role 80 cm, vhodné do bytových chodeb a předsíní, s 3D vzorem proužků a částečnou čisticí funkcí

Popis produktu

Běhouny REKORD jsou vhodným doplňkem do bytových chodeb a předsíní a kombinují pozitiva dvou produktů - běhounů a částečně splní funkci čisticích zón. Na povrchu koberce nalezneme 3D vzor proužků – podobných těm, jakými disponují čisticí zóny. Plastický povrch není pouze ozvláštňujícím detailem, napomáhá také omezení roznášení nečistot, ovšem ne s takovou účinností, jakou má samotná čisticí zóna. Jedná se o vylepšený běhoun. Vlas je tvořen polypropylenovým vláknem, které je oblíbené pro svou nenáročnou údržbu, snadné čištění a vytváření nepřátelského prostředí pro mikroorganismy. Běhoun můžete bez obav položit do frekventovanějších bytových prostor, jako jsou právě vstupní místnosti. Spodní stranu tvoří vrstva gelové pěny, ta zajišťuje Vaše vyšší bezpečí a zabraňuje krčení a posouvání koberce. Neutrální barvy a prostý design zapadnou do všech jednoduchých interiérů, aniž by narušily jejich estetiku.

Biano.cz

Koberce Breno Běhoun REKORD 802 - 80 cm, šedá, černá

289 Kč

Do obchodu

Parametry

Provedení Běhoun
Dostupnost Skladem
Materiálové složení Polypropylen (PP)
Celková váha [g/m2] 1750
Šíře role 80 cm
Výrobce Koberce BRENO
Barva Šedá, Vícebarevné
Styl moderní

Zobrazit nejlepší cenu

Často kladené otázky

Jaký je účel a výhody běhounů REKORD?

Běhouny REKORD jsou vhodným doplňkem do bytových chodeb a předsíní a kombinují pozitiva dvou produktů - běhounů a částečně splní funkci čisticích zón.

Jaký je materiál a údržba běhounů REKORD?

Vlas běhounů je tvořen polypropylenovým vláknem, které je oblíbené pro svou nenáročnou údržbu, snadné čištění a vytváření nepřátelského prostředí pro mikroorganismy.

Jaký je design a bezpečnost běhounů REKORD?

Běhouny mají neutrální barvy a prostý design, který zapadne do všech jednoduchých interiérů. Spodní strana je vybavena vrstvou gelové pěny, která zajišťuje vyšší bezpečnost a zabraňuje krčení a posouvání koberce.

Koberce Breno Běhoun NEJVYŠŠÍ 802, šíře role 80 cm, Šedá, Černá

4.1

289 Kč Cena včetně DPH

Podobné produkty

Související kategorie a produkty