Vyhledat

Lepená vinylová podlaha Expona Domestic s BIO-plastifikátory a certifikátem IACG

Popis produktu

SOUTĚŽ O 100 000 Kč! Lepená vinylová podlaha Expona Domestic s nejpřísnějším emisním certifikátem IACG. Vyrobena na bázi BIO-plastifikátorů (bez ftalátů, formaldehydu). Tento dekor je pokračujícím dekorem podlahy Expona Domestic 5835 Golden Valley Oak Parquet. Došlo ke změně rozměru lamel. Prvotřídní podlahové krytiny opouští v Německu výrobní linku jako zdravé vinylové podlahy - jsou vyrobeny inovativními technologiemi bez použití ftalátů. Stopku mají vystavenou jakékoliv další škodlivé látky. Vy si tak domů můžete pořídit podlahu s nejpřísnějším nezávislým certifikátem Indoor Air Comfort Gold a zároveň oceňovaným jedinečným designem. Právě to je důvod, proč patří mezi evropskou špičku. Oblíbili si je jak designéři a architekti, tak i podlaháři a především sami zákazníci. Lepená vinylová podlaha Expona Domestic: kvalita, design & komfort Lepená vinylová podlaha Expona Domestic proslula dlouhou životností a vysokým komfortem i v náročných podmínkách (třída zátěže 23/32/41). Kromě nejzatěžovanějších míst v domácnosti je lze použít i pro zátěž komerčních prostorů. Vinyl je při chůzi příjemný a tichý, snadno se udržuje a odolává vodě. Díky nízké tloušťce je podlaha mimořádně vhodná pro renovace a pro pokládku na podlahové topení (tepelný odpor 0,02 m² K/W). Zdravé vinylové podlahy Expona Domestic lze využít do celé domácnosti. Tuto podlahu je možno položit ve vzoru rybí kosti (herringbone, fischgrat). Voděodolný povrch je zároveň i protiskluzný, takže jsou maximálně bezpečné i v místech, kde se na ně může dostat voda. Podlahu Expona Domestic je možné využít pro obklad schodů. Lepí se celoplošně na vystěrkovaný podklad a je nutné použít schodovou hranu. Nejpřísnější emisní certifikace Indoor Air Comfort Gold Výrobce, firma firma Objectflor, klade velký důraz na životní prostředí, vinylová podlaha Expona Domestic splňuje nejpřísnější kritéria na obsah emisí, důkazem je obdržení certifikátu INDOOR AIR COMFORT GOLD. Další certifikáty podlahy Expona Domestic: SCS FloorScore, French VOC Regulation. Vinylová podlaha Expona Domestic neobsahuje ftaláty, formaldehyd ani pentachlorfenol a je vyrobena na bázi bio-plastifikátorů.

Biano.cz

Vinylová podlaha Expona Domestic 5872 Golden Valley Oak

660 Kč

Do obchodu

Parametry

Výrobce Objectflor
Dostupnost Skladem

Zobrazit nejlepší cenu

Často kladené otázky

Jaká je odolnost vinylové podlahy Expona Domestic 5872 Golden Valley Oak Parquet?

Vinylová podlaha Expona Domestic 5872 Golden Valley Oak Parquet je vyrobena z kvalitních materiálů a má vysokou odolnost proti opotřebení a poškrábání.

Jaké výhody má lepená vinylová podlaha Expona Domestic 5872 Golden Valley Oak Parquet?

Lepená vinylová podlaha Expona Domestic 5872 Golden Valley Oak Parquet má nejpřísnější emisní certifikát IACG a je vyrobena na bázi BIO-plastifikátorů, což zaručuje bezpečnost a zdraví ve vašem domově.

Jak se vinylová podlaha Expona Domestic 5872 Golden Valley Oak Parquet liší od předchozího dekoru 5835 Golden Valley Oak Parquet?

Vinylová podlaha Expona Domestic 5872 Golden Valley Oak Parquet je pokračujícím dekorem předchozího dekoru a nabízí stejnou kvalitu a přírodní vzhled.

Jak jsou uživatelé spokojeni s vinylovou podlahou Expona Domestic 5872 Golden Valley Oak Parquet?

Uživatelé jsou s vinylovou podlahou Expona Domestic 5872 Golden Valley Oak Parquet velmi spokojeni a ocení její kvalitu, odolnost a příjemný vzhled.

Vinylová podlaha Expona Domestic 5872 Zlatá Údolní Dřevěná Parketa

4.9

689 Kč 660 Kč Cena včetně DPH

Podobné produkty

Související kategorie a produkty