Vyhledat

Plovoucí vinylová podlaha s korkovou podložkou a bez ftalátů pro zvukovou izolaci

Popis produktu

SOUTĚŽ O 100 000 Kč! Plovoucí vinylová podlaha na HDF desce s korkovou podložkou pro zvukovou izolaci. Bez ftalátů. Certifikát Greenguard Gold. Švýcarská plovoucí vinylová podlaha Ecoline Click 9523 Dub podzimní s integrovanou podložkou kombinuje skvělý design a maximální praktičnost. Začněme důležitými vlastnostmi: vinylová podlaha má integrovanou podložku, takže při pokládce ušetříte jeden důležitý krok. A ušetříte i čas, který byste strávili jejím výběrem, protože tou nejvhodnější je vybavena už z výroby. Kolekce vinylové podlahy Ecoline Click využívá technologii Dual Acoustic – tedy dvě tlumící vrstvy, které sníží jak prostorový, tak kročejový hluk. První vrstvou je korková podložka, druhou pak pružná vinylová vrstva Comfort Core. Podlaha je vhodná pro teplovodní podlahové topení. Pro elektrické podlahové topení je vhodná za splnění podmínky, že topné dráty budou min. 35 mm pod povrchem podlahy. Je možná kombinace varianty HDF s topnými fóliemi FÉNIX ECOFILM. Ty jsou navrženy tak, aby nedocházelo k překročení maximální povolené teploty. Montáž vinylu na HDF s fóliemi FÉNIX je otázkou chvilky. Pro všechny typy podlahového topení platí, že max. povolená teplota podkladu je 27 °C. Vinylová podlaha na HDF desce Ecoline Click s ekologickou podložkou od švýcarského výrobce je tichá podlaha, útlum hluku je 16 dB. Podlaha má na spodní straně akustickou podložku, nepoužívá se při pokládání pod podlahu podložka, ale pouze parofólie. Komfort a odolnost vinylové podlahy Ecoline Click Plovoucí vinylová podlaha Ecoline Click s nášlapnou vrstvou o síle 0,40 mm zvládne silný provoz v domácnostech i zátěž komerčních míst. Právě tam je nejvíc prověřena akustika a útlum hluku 16 dB. Nutností jsou pevné zámky Uniclic, které zaručují i snadnou pokládku. Podlaha je díky nízkému tepelnému odporu vhodná na podlahové topení. Proto je důležité i to, že pro její výrobu byly použity výhradně spolehlivé suroviny. Žádné emise škodlivin (ftaláty, pentachlorfenol…) nebudou zatěžovat vnitřní prostředí. Že je podlaha zdravotně nezávadná potvrzuje nezávislý mezinárodní certifikát Greenguard Gold. Vinylová podlaha Ecoline Click se snadno udržuje za sucha i za mokra. Pozor: Podlahy na HDF desce jsou vhodné do všech bytových i komerčních prostorů s výjimkou míst, kde je pravděpodobnost trvale vyšší vzdušné vlhkosti. Úklid vlhkým mopem a běžnými čistícími přípravky podlahu nepoškodí.

Biano.cz

Vinylová podlaha Ecoline Click 9523 - Dub

948 Kč

Do obchodu

Parametry

Výrobce Brased
Dostupnost Skladem

Zobrazit nejlepší cenu

Často kladené otázky

Jaká je zvuková izolace této vinylové podlahy?

Vinylová podlaha Ecoline Click 9523 Dub podzimní je vybavena korkovou podložkou, která zajišťuje vysokou úroveň zvukové izolace.

Jaké certifikáty má tato vinylová podlaha?

Tato vinylová podlaha disponuje certifikátem Greenguard Gold, což zaručuje její bezpečnost a šetrnost k životnímu prostředí.

Jak jsou uživatelé spokojeni s touto vinylovou podlahou?

Spokojenost uživatelů s touto vinylovou podlahou je vysoká, díky její kvalitě a odolnosti.

Dubová podlaha Ecoline Click 9523 Podzimní dekorace

4.4

948 Kč Cena včetně DPH

Podobné produkty

Související kategorie a produkty