Vyhledat

Komfortní vinylová podlaha s integrovanou podložkou a BIO plastifikátory, odolná povrchová vrstva, dekor Travertin Milano

Popis produktu

SOUTĚŽ O 100 000 Kč! Komfortní plovoucí vinylová podlaha s integrovanou podložkou a nejpřísnějším emisním certifikátem Indoor Air Comfort Gold vyrobena za použití BIO plastifikátorů. Odolná povrchová vrstva vhodná pro střední zátěž. Dekory vinylové plovoucí podlahy Conceptline Acoustic Click 30522 4V Travertin Milano vyniknou v jakékoliv místnosti – od kuchyně až po ložnici. Konstrukce na kompozitní desce, která je vyrobena bez změkčovadel, znamená vysokou rozměrovou stabilitu, odolnost a vynikající tuhost. Na dotek je podlaha teplá a příjemná. Bezpečný protiskluzný povrch s vrstvou MATT PUR dodává podlaze autentický vzhled, snadno se udržuje a je 100% voděodolný. Lze ji tak použít i pro koupelny a kuchyně. Podlaha je vhodná pro teplovodní podlahové topení. Pro elektrické podlahové topení je vhodná za splnění podmínky, že topné dráty budou min. 35 mm pod povrchem podlahy. Není vhodná pro povrchové topné folie a rohože. Pro všechny typy podlahového topení platí, že max. povolená teplota podkladu je 27 °C. Vinylová podlaha s integrovanou podložkou Pod vinylovou podlahu Conceptline Acoustic Click se už díky integrované zvukově izolační podložce IXPE nepoužívá dodatečná podložka pod podlahu ani parofolie. Zajišťuje komfort při chůzi i akustickou pohodu, protože tlumí hluk o 17 dB. Konstrukce podlahy s vynikající stabilitou a dvojitou akustikou (IXPE + Comfort Core) přináší kromě útlumu hluku také stabilitu. Za příjemný a měkký došlap mohou pružné vrstvy, které tak ušetří pohybový aparát. Nášlapná vrstva o síle 0,30 mm podlahy předurčuje pro použití v celé domácnosti nebo lehce zatěžovaných komerčních prostorech (třída zátěže 23/31). Koncept zdravé podlahy Podlaha neznamená jen samotnou krytinu, ale i vhodnou podložku a správné soklové lišty. Nabízíme ucelený systém pro zdravý domov s certifikátem INDOOR AIR COMFORT GOLD (IACG). Jsou vyrobeny bez použití škodlivých změkčovadel, ftalátů, formaldehydu, PCP, těžkých kovů nebo jiných karcinogenních látek. Přísný výběr surovin potvrzuje certifikace IACG, kterou získá méně než 10 % produktů na trhu.

Biano.cz

Vinylová podlaha Conceptline Acoustic Click 30522 4V Travertin

839 Kč

Do obchodu

Parametry

Výrobce Karndean International
Dostupnost Skladem

Zobrazit nejlepší cenu

Často kladené otázky

Jaké jsou zkušenosti uživatelů s tímto produktem?

Naši zákazníci jsou s touto vinylovou podlahou Conceptline Acoustic Click 30522 4V Travertin Milano velmi spokojeni. Její komfortní povrch a odolnost jsou velmi ceněny.

Jakou zátěž tato vinylová podlaha snese?

Tato podlaha je vhodná pro střední zátěž, což znamená, že je ideální pro běžné použití v různých místnostech, včetně kuchyně a ložnice.

Jaké jsou výhody vinylové podlahy Conceptline Acoustic Click 30522 4V Travertin Milano?

Tato podlaha nabízí komfort, odolnost a integrovanou podložku. Je vyrobena s použitím BIO plastifikátorů a splňuje nejpřísnější emisní certifikát Indoor Air Comfort Gold.

Vinylová podlaha Conceptline Zvukově izolační Kliková 30522 4V Travertin Milano

4.2

889 Kč 839 Kč Cena včetně DPH

Podobné produkty

Související kategorie a produkty