Vyhledat

Vynikající kvalita, tepelná a zvuková izolace, voděodolnost a zdravotní nezávadnost - lepená vinylová podlaha Conceptline 30128 Dub Roma

Popis produktu

Lepená vinylová podlaha s nejpřísnějším emisním certifikátem Indoor Air Comfort Gold. Příjemná krytina tepelně a zvukově izoluje, je 100% voděodolná a zdravotně nezávadná. Lepená vinylová podlaha Conceptline 30128 Dub Roma je již řadu let stálicí na českém trhu. Oblíbená kolekce od německého výrobce vyniká odolností, dlouhou životností a perfektním zpracováním dekorů. Nyní navíc v úpravě MATT PUR, tedy s vysoce odolnou matnou povrchovou úpravou, která dodává podlaze zcela realistický vzhled. Ve všech místnostech oceníte příjemný a tichý došlap, bezpečný protiskluzný povrch i voděodolnost. Bez obav ji tak lze položit v kuchyních, koupelnách i na chodbách. Lepená podlaha Conceptline kombinuje atraktivní vzhled s nízkými nároky na údržbu a dlouhou životností. Lepené vinylové podlahy: komfort a odolnost Lepená vinylová podlaha Conceptline s nášlapnou vrstvou 0,30 mm (třída zátěže 23/31) je ideálním řešením pro pokládku na podlahové topení: Podlaha je vhodná pro teplovodní podlahové topení. Pro elektrické podlahové topení je vhodná za splnění podmínky, že topné dráty budou min. 35 mm pod povrchem podlahy. Není vhodná pro povrchové topné folie a rohože. Pro všechny typy podlahového topení platí, že max. povolená teplota podkladu je 27 °C. Vzhledem k tloušťce 2,00 mm se lepený vinyl hodí pro rekonstrukce. Díky svému pružnému povrchu je podlaha šetrná ke kloubům, příjemná na dotek, má výbornou izolaci zvuku a antistatické vlastnosti. Výrobce zaručuje vysoký standart podlahy. Kolekce je držitelem emisního certifikátu Indoor Air Comfort Gold, který získávají pouze opravdu zdravé produkty s nejnižšími emisemi. Vinylové podlahy lepené Conceptline neobsahují ftaláty, formaldehyd ani jiné škodliviny. Přiďte si rovnou celý KONCEPT ZDRAVÉ PODLAHY - podlahu, schody z vinylu a soklové lišty v jednom designu a kvalitě.

Biano.cz

Vinylová podlaha Conceptline 30128 - Dub Roma

495 Kč

Do obchodu

Parametry

Výrobce Karndean International
Dostupnost Skladem
Nejprodávanější produkt 1

Zobrazit nejlepší cenu

Často kladené otázky

Jaká je odolnost lepené vinylové podlahy Conceptline 30128 Dub Roma?

Lepená vinylová podlaha Conceptline 30128 Dub Roma je oblíbená díky své odolnosti, dlouhé životnosti a perfektnímu zpracování dekorů.

Je lepená vinylová podlaha Conceptline 30128 Dub Roma vhodná pro koupelny a kuchyně?

Ano, lepená vinylová podlaha Conceptline 30128 Dub Roma je 100% voděodolná a zdravotně nezávadná, což ji dělá ideální volbou pro koupelny a kuchyně.

Jak spokojení jsou uživatelé s vinylovou podlahou Conceptline 30128 Dub Roma?

Spokojenost uživatelů s vinylovou podlahou Conceptline 30128 Dub Roma je vysoká, díky její příjemné krytině, tepelné a zvukové izolaci a nejvyššímu emisnímu certifikátu Indoor Air Comfort Gold.

Vinylová podlaha Konceptová řada 30128 Dub Roma

4.9

545 Kč 495 Kč Cena včetně DPH

Podobné produkty

Související kategorie a produkty