Vyhledat

Lepená vinylová podlaha s emisním certifikátem Indoor Air Comfort Gold a voděodolným dekorem Dub klasik

Popis produktu

Lepená vinylová podlaha s nejpřísnějším emisním certifikátem Indoor Air Comfort Gold. Příjemná krytina tepelně a zvukově izoluje, je 100% voděodolná a zdravotně nezávadná. Lepená vinylová podlaha Conceptline 30101 Dub klasik je již řadu let stálicí na českém trhu. Oblíbená kolekce od německého výrobce vyniká odolností, dlouhou životností a perfektním zpracováním dekorů. Nyní navíc v úpravě MATT PUR, tedy s vysoce odolnou matnou povrchovou úpravou, která dodává podlaze zcela realistický vzhled. Ve všech místnostech oceníte příjemný a tichý došlap, bezpečný protiskluzný povrch i voděodolnost. Bez obav ji tak lze položit v kuchyních, koupelnách i na chodbách. Lepená podlaha Conceptline kombinuje atraktivní vzhled s nízkými nároky na údržbu a dlouhou životností. Lepené vinylové podlahy: komfort a odolnost Lepená vinylová podlaha Conceptline s nášlapnou vrstvou 0,30 mm (třída zátěže 23/31) je ideálním řešením pro pokládku na podlahové topení: Podlaha je vhodná pro teplovodní podlahové topení. Pro elektrické podlahové topení je vhodná za splnění podmínky, že topné dráty budou min. 35 mm pod povrchem podlahy. Není vhodná pro povrchové topné folie a rohože. Pro všechny typy podlahového topení platí, že max. povolená teplota podkladu je 27 °C. Vzhledem k tloušťce 2,00 mm se lepený vinyl hodí pro rekonstrukce. Díky svému pružnému povrchu je podlaha šetrná ke kloubům, příjemná na dotek, má výbornou izolaci zvuku a antistatické vlastnosti. Výrobce zaručuje vysoký standart podlahy. Kolekce je držitelem emisního certifikátu Indoor Air Comfort Gold, který získávají pouze opravdu zdravé produkty s nejnižšími emisemi. Vinylové podlahy lepené Conceptline neobsahují ftaláty, formaldehyd ani jiné škodliviny. Přiďte si rovnou celý KONCEPT ZDRAVÉ PODLAHY - podlahu, schody z vinylu a soklové lišty v jednom designu a kvalitě.

Biano.cz

Vinylová podlaha Dub klasik | Conceptline 30101

495 Kč

Do obchodu

Parametry

Výrobce Karndean International
Dostupnost Skladem

Zobrazit nejlepší cenu

Často kladené otázky

Jaká je životnost lepené vinylové podlahy Conceptline 30101 Dub klasik?

Lepená vinylová podlaha Conceptline 30101 Dub klasik má dlouhou životnost, což ji činí vynikající volbou pro dlouhodobé využití.

Je vinylová podlaha Conceptline 30101 Dub klasik vhodná do vlhkých prostor?

Ano, vinylová podlaha Conceptline 30101 Dub klasik je 100% voděodolná, což ji činí ideální volbou pro koupelny a kuchyně.

Jaké jsou zkušenosti uživatelů s vinylovou podlahou Conceptline 30101 Dub klasik?

Uživatelé jsou s vinylovou podlahou Conceptline 30101 Dub klasik velmi spokojeni díky její odolnosti, zvukové izolaci a perfektnímu zpracování dekorů.

Vinylová podlaha Konceptline 30101 Dub tradiční

4.2

545 Kč 495 Kč Cena včetně DPH

Podobné produkty

Související kategorie a produkty