Vyhledat

Vinylová podlaha s klikovým systémem v provedení světlého betonu

Popis produktu

SOUTĚŽ O 100 000 Kč! | AKCE!!! Plovoucí vinylová podlaha s pevnými zámky pro silnou zátěž. Útlum hluku 18 dB, certifikát Greenguard GOLD, vyrobena bez ftalátů, 100% voděodolná. Integrovaná podložka i parofolie. Plovoucí vinylová podlaha Aquafix Object Click 5702 Beton světlý od švýcarského výrobce je jasnou volbou do místností s vysokou zátěží. Nášlapná vrstva 0,55 mm ji řadí do zátěžové třídy 23/34 a kromě nejfrekventovanějších míst v domácnosti obstojí i v komerčních prostorech. Aby obstál v náročném provozu, lamely jsou vybaveny pevnými a spolehlivými zámky Uniclic s patentovanou technologií. Tichá vinylová podlaha pro vysokou zátěž Odolný vinyl s kompozitní nosnou vrstvou (RCB) je opatřen Dual Acoustic Technology – dvěma vrstvami, které obstarají útlum hluku jak v místnosti (útlum o 18 dB), tak o patro níž. Extra tichá podlaha je současně velmi příjemná a teplá na došlap, šetrná ke kloubům a velmi praktická. Díky povrchové úpravě Scratch Shield™ má minimální nároky na údržbu a čištění. Podlaha je vhodná pro teplovodní podlahové topení. Pro elektrické podlahové topení je vhodná za splnění podmínky, že topné dráty budou min. 35 mm pod povrchem podlahy. Není vhodná pro povrchové topné folie a rohože. Pro všechny typy podlahového topení platí, že max. povolená teplota podkladu je 27 °C. Vinylová podlaha Aquafix Object Click od švýcarského výrobce je tichá podlaha, útlum hluku je 18 dB. Podlaha má na spodní straně integrovanou akustickou podložku. Dodatečná podložka se nesmí instalovat. Click vinyl bez škodlivin 100% voděodolný povrch je bezpečný (protiskluznost R10) a příjemný i při došlapu bosým chodidlem. Ideální je proto do domácností s dětmi, seniory i domácími mazlíčky. Nemusíte se obávat, že by Aquafix Object Click zatížil vnitřní klima škodlivými emisemi. Díky mezinárodnímu nezávislému certifikátu Greenguard Gold je jistota, že je zcela zdravotně nezávadný. Návod na pokládku vinylové podlahy Aquafix Object Click: Pokládka vinylové podlahy krok za krokem. Videonávod provádí celým procesem od rozbalení krabic až po lištování.

Biano.cz

Vinylová podlaha Aquafix Object Click

1 088 Kč

Do obchodu

Parametry

Výrobce Brased
Dostupnost Skladem

Zobrazit nejlepší cenu

Často kladené otázky

Jaká je odolnost vinylové podlahy Aquafix Object Click 5702 Beton světlý vůči vlhkosti?

Vinylová podlaha Aquafix Object Click 5702 Beton světlý je vysoce odolná vůči vlhkosti, díky čemuž je ideální volbou pro koupelny a kuchyně.

Jaký je rozsah barev vinylové podlahy Aquafix Object Click 5702 Beton světlý?

Vinylová podlaha Aquafix Object Click 5702 Beton světlý je dostupná ve světlém betonovém odstínu, který se skvěle hodí do moderního interiéru.

Jaké jsou zkušenosti uživatelů s vinylovou podlahou Aquafix Object Click 5702 Beton světlý?

Uživatelé jsou s vinylovou podlahou Aquafix Object Click 5702 Beton světlý velmi spokojeni, díky její vysoké kvalitě a snadnému pokládání.

Vinylová podlaha Aquafix Object Click 5702 Světlý beton

5

1 148 Kč 1 088 Kč Cena včetně DPH

Podobné produkty

Související kategorie a produkty