Vyhledat

Vinylová podlaha s integrovanou podložkou, voděodolným povrchem a pevnými zámky Uniclic

Popis produktu

SOUTĚŽ O 100 000 Kč! Plovoucí vinylová podlaha Aquafix Click s integrovanou podložkou, extrémně stabilní nosnou deskou rigid composite board, voděodolným povrchem, útlumem hluku 18 dB a pevnými zámky Uniclic. Certifikát Greenguard Gold. Tiché vinylové podlahy Aquafix Click 9522 Dub podzimní krémový mají extrémně tuhou nosnou desku Rigid Composite Board (RCB). Na spodní straně lamely je integrovaná voděodolná podložka, která vyniká dlouhou životností a nadstandardním útlumem hluku 18 dB. Maximální komfort a ještě lepší útlum hluku pak zajišťuje pružná vrstva Comfort Core. Vinylová podlaha do celé domácnosti S nášlapnou vrstvu o síle 0,30 mm je vinylová podlaha Aquafix Click vhodná do nejzatěžovanějších míst v domácnosti. K tomu jsou potřeba i silné zámky Uniclic, které drží lamely spolehlivě u sebe. Díky 100% voděodolnému povrchu obstojí i v kuchyních nebo předsíních. Povrch s úpravou Scratch Shield se snadno udržuje jak za sucha, tak za vlhka. Celkově je podlaha příjemná, teplá a šetrná k pohybovému aparátu. Podlaha je vhodná pro teplovodní podlahové topení. Pro elektrické podlahové topení je vhodná za splnění podmínky, že topné dráty budou min. 35 mm pod povrchem podlahy. Není vhodná pro povrchové topné folie a rohože. Pro všechny typy podlahového topení platí, že max. povolená teplota podkladu je 27 °C. Vinylová podlaha Aquafix Click od švýcarského výrobce je tichá podlaha, útlum hluku je 18 dB. Podlaha má na spodní straně integrovanou akustickou podložku. Dodatečná podložka se nesmí instalovat. Vinylová zámková podlaha Aquafix Click je velmi příjemná a teplá na dotyk bosou nohou. Vinyl je mnohem tišší než ostatní podlahoviny a nevytváří hluk jako laminátové podlahy. Bezpečný vinyl s emisní certifikací Výrobce klade maximální důraz na kvalitu výroby a vstupních surovin, jejich nezávadnost a jasný původ (bez použití recyklátů). Podlahy mají vždy nadprůměrné vlastnosti v dané třídě podlah. Podlahovina je protiskluzná (R10) a pružná, díky čemuž umožňuje bezpečný pohyb dětem, seniorům i domácím mazlíčkům. V parametru požární odolnost najdete hodnotu Bfl-s1. Švýcarský výrobce zajišťuje vysoký standard podlahy, Aquafix Click neobsahuje ftaláty a splňuje nejpřísnější kritéria na obsah emisí. Důkazem je obdržení certifikátu Greenguard Gold. Návod na pokládku vinylové podlahy Aquafix Click: Rychlá a snadná instalace bez lepení a složitého nářadí a větších zkušeností s pokládkou díky systému Uniclic. Podlaha je okamžitě po položení vhodná k užívání a zatížení. Pokládka vinylové podlahy krok za krokem. Videonávod provádí celým procesem od rozbalení krabic až po lištování.

Biano.cz

Vinylová podlaha Aquafix Click 9522 - dub podzimní krém

999 Kč

Do obchodu

Parametry

Výrobce Brased
Dostupnost Skladem

Zobrazit nejlepší cenu

Často kladené otázky

Jaké jsou výhody vinylové podlahy Aquafix Click 9522 Dub podzimní krémový?

Vinylová podlaha Aquafix Click 9522 Dub podzimní krémový má extrémně stabilní nosnou deskou, voděodolný povrch a útlum hluku 18 dB.

Jaká je kvalita nosné desky vinylové podlahy Aquafix Click 9522 Dub podzimní krémový?

Vinylová podlaha Aquafix Click 9522 Dub podzimní krémový má tuhou nosnou desku Rigid Composite Board (RCB), která poskytuje vysokou stabilitu.

Jaké jsou zkušenosti uživatelů s vinylovou podlahou Aquafix Click 9522 Dub podzimní krémový?

Zákazníci jsou s vinylovou podlahou Aquafix Click 9522 Dub podzimní krémový velmi spokojeni.

Vinylová podlaha Aquafix Click 9522 Dub podzimní světle krémová

4.8

999 Kč Cena včetně DPH

Podobné produkty

Související kategorie a produkty