Vyhledat

Plovoucí vinylová podlaha s inovativním jádrem Ultra HD Mineral Core, která je stabilní, odolná a trvanlivá

Popis produktu

DOPRAVA ZDARMA | SOUTĚŽ O 100 000 Kč! Afirmax BiClick - plovoucí vinylová podlaha s inovativním jádrem Ultra HD Mineral Core. Vyniká stabilitou, odolností a trvanlivostí. Plovoucí vinylová podlaha krásná jako dřevo, praktická jako dlažba. Výhody krytin s minerálním jádrem spočívají v jejich stabilitě, odolnosti a trvanlivosti. Směs minerálních materiálů a moderních polymerů založených na bázi uhlíku tvoří tuhý základ vinylové podlahy Afirmax BiClick určené pro nejzatěžovanější místa v domácnosti. Návod na pokládku - vinylová plovoucí podlaha Afirmax BiClick Voděodolná vinylová podlaha Nenasákavý povrch vodu neabsorbuje a pod podlahu nepronikne ani pevnými zámky 2G Välinge. Ty se společně s rigidním jádrem starají o výjimečnou stabilitu a odolnost. Nášlapná vrstva 0,3 mm řadí podlahu do zátěžové třídy 23, takže bez obav vydrží intenzivní využívání. Nosičem podlahy je jádro Ultra HD Mineral Core, které tvoří inovativní směs minerálních materiálů a polymerů založených na částicích uhlíku, která byla připravena v ideálním poměru. Podlaha díky tomu dostala optimální užitné vlastnosti – tepelnou stabilitu nebo odolnost. Dekory vystihují skutečnou podobu dřeva a jejich autentický vzhled podporuje i věrná struktura povrchu. Časté mytí nebo rozlitý nápoj podlahu nepoškodí – má 100% voděodolný povrch. Útlum hluku 14 dB V intenzivně využívaných místech oceníte akustické vlastnosti podlahy, při použití podložky LVT Solid Step, tlumí kročejový hluk o 14 dB. Méně hluku se tak přenáší do konstrukce domu, i v místnosti. Povrch je pro chůzi velmi příjemný – protiskluzný a měkký. Snese i pohyb kolečkových židlí nebo jiné mechanické zatížení. Krytina je díky nízkému tepelnému odporu vhodná pro instalaci na podlahové topení. Vinylová podlaha pro komfortní bydlení Moderní technologie při výrobě podlahy přináší zdravotně nezávadnou podlahu bez škodlivin. Při výrobě nebyly použity ftaláty ani toxická změkčovadla, proto podlahovina nezatěžuje ovzduší v místnostech zbytečnými emisemi. Použít ji můžete bez obav do pokojů pro alergiky a děti. Je vhodná pro velké plochy, typicky pro spojené kuchyně s obývacími pokoji. V nabídce najdete nejkrásnější barvy dřevěných dekorů, které neztratí své kouzlo během celé doby životnosti podlahy.

Biano.cz

Vinylová podlaha Afirmax BiClick 41622 Cornwall Oak

648 Kč

Do obchodu

Parametry

Výrobce Afirmax
Dostupnost Skladem

Zobrazit nejlepší cenu

Často kladené otázky

Jaká je odolnost vinylové podlahy Afirmax BiClick 41622 Cornwall Oak?

Vinylová podlaha Afirmax BiClick 41622 Cornwall Oak je velmi odolná a trvanlivá díky svému inovativnímu jádru Ultra HD Mineral Core.

Jak je vinylová podlaha Afirmax BiClick 41622 Cornwall Oak praktická?

Vinylová podlaha Afirmax BiClick 41622 Cornwall Oak kombinuje krásu dřeva s praktičností dlažby, což z ní činí ideální volbu pro vaše interiéry.

Jak jsou uživatelé spokojeni s vinylovou podlahou Afirmax BiClick 41622 Cornwall Oak?

Uživatelé jsou s vinylovou podlahou Afirmax BiClick 41622 Cornwall Oak velmi spokojeni díky její stabilitě a odolnosti.

Vinylová podlaha Afirmax BiClick 41622 Dubový Cornwall

4.6

648 Kč Cena včetně DPH

Podobné produkty

Související kategorie a produkty