Vyhledat

Interaktivní sada pro malé kuchaře s dortem a příslušenstvím na zdobení, vhodná pro rozvoj manuálních dovedností a představivosti dítěte

Popis produktu

Interaktivní sada pro malé kuchaře s mnoha možnostmi! Narozeninová sada s dortem je perfektní hračka, která pomáhá rozvíjet manuální dovednosti a představivost dítěte.


Rozmanitý obsah pro nekonečné zábavy

Tato sada obsahuje až 80 prvků, které představují skvělou kombinaci příborů, zdobení dortů a zákusků. Dorty se skládají ze 6 dílů spojených suchým zipem, což umožňuje dětem tvořit a sestavovat své vlastní dorty podle jejich představ. Všechny plastové prvky mají zaoblené hrany a jsou vyvedeny v barvě, která je vhodná pro děti.


Příjemná na dotek a vzdělávací

Tato hračka je nejen příjemná na dotek, ale také má vzdělávací úlohu. Pomáhá dětem rozvíjet jejich kreativitu, jemnou motoriku a představivost. Děti se mohou při hře naučit o různých potravinách, zdobení a kombinování chutí. S touto sestavou mohou malí kuchaři trávit hodiny zábavy a tvořit nekonečné dortové umění!


Získejte pro své dítě tuto skvělou Narozeninovou sadu s dortem a podpořte jeho vývoj a zábavu! Tato interaktivní sada je ideálním dárkem pro všechny malé kuchaře, kteří milují kreativitu a vytváření.


Biano.cz

Narozeninová sada s dortem

419 Kč

Do obchodu

Parametry

Dostupnost Skladem

Zobrazit nejlepší cenu

Často kladené otázky

Jaký je obsah narozeninové sady s dortem?

Sada obsahuje až 80 prvků, včetně příborů, prvků na zdobení dortů a zákusků.

Jaká je vzdělávací úloha této hračky?

Tato interaktivní sada pomáhá rozvíjet manuální dovednosti a představivost dítěte.

Jaké jsou zkušenosti uživatelů s tímto produktem?

Uživatelé jsou s produktem velmi spokojeni.

Narozeninová sestava s koláčem

5

419 Kč Cena včetně DPH

Podobné produkty

Související kategorie a produkty