Vyhledat

Ruční mlýnek s aktualizovaným mechanismem páčky na mletí a průhledně černým provedením

Popis produktu

Ruční mlýnek Hario Mini Mill Slim PLUS je aktualizovaná verze jeho staršího předchůdce se stejným názvem, mlýnku Hario Mini Mill Slim . Hlavním rozdílem oproti starší verzi ( Hario Mini Mill Slim ) je kromě barevného provedení do průhledné černé barvy i změna v mechanismu páčky na mletí. Starý mechanismus vycházel z pětihranu, který se po čase mohl opotřebovat. Nová verze přichází s šestihranem, díky tomu je skvělý mlýnek ještě lepší. Mlýnek Hario Mini Mill PLUS je prvotřídním produktem japonské společnosti Hario. Jako jeden z mnoha mlýnků na trhu, nabízí komfort při mletí zrnkové kávy díky kvalitním keramickým kamenům. Jeho ergonomický design byl navržen pro snadnou manipulaci. S mlýnkem dokážete za méně než minutu namlít 15g kávy, což je ideální množství pro přípravu aeropressu , chemexu nebo driperru V60 . Vhodný pro všechny alternativní přípravy kávy. Ergonomický design s komfortním uchopením. Vylepšený mlecí mechanismus oproti staré verzi Za minutu pomele 15g kávy. Jak nastavit hrubost mletí zrnkové kávy? Nastavení hrubosti při ručním mlýnku Hario Mini Mill PLUS je jednoduché. Stačí pootočit matici na spodní části mlecího mechanismu doprava (jemnější mletí) nebo doleva (hrubší mletí) a vaše káva bude připravena k použití. Při mletí doporučujeme kávu namlít maximálně 15 minut před její přípravou. V opačném případě dochází ke ztrátě jejích charakteristických vlastností a znehodnocení vašeho kávového dobrodružství. Jednoduché nastavení pomocí matice na spodní části mlecího mechanismu. Kávu se snažte mlít maximálně 15 minut před její přípravou. Jak vyčistit ruční mlýnek Hario Mini Mill Slim PLUS? Mlýnek Hario Mini Mill jednoduše rozebereme pootočením matice na spodní části mlecího mechanismu doleva. Následně se mlýnek rozebere na několik částí, a mlecí keramické kameny omyjeme pod tekoucí vodou. Hario Mini Mill je ideální do kuchyně, práce nebo na cestování. Pokud ale hledáte něco většího, doporučujeme Hario Skerton . Video:

Biano.cz

Mlýnek Hario Mini Mill Slim PLUS

575 Kč

Do obchodu

Parametry

Výrobce Hario
Dostupnost Skladem
Cena před slevou 699

Zobrazit nejlepší cenu

Často kladené otázky

Jak nastavit hrubost mletí zrnkové kávy?

Nastavení hrubosti při ručním mlýnku Hario Mini Mill PLUS je jednoduché. Stačí pootočit matici na spodní části mlecího mechanismu doprava (jemnější mletí) nebo doleva (hrubší mletí) a vaše káva bude připravena k použití. Při mletí doporučujeme kávu namlít maximálně 15 minut před její přípravou.

Jak vyčistit ruční mlýnek Hario Mini Mill Slim PLUS?

Mlýnek Hario Mini Mill jednoduše rozebereme pootočením matice na spodní části mlecího mechanismu doleva. Následně se mlýnek rozebere na několik částí, a mlecí keramické kameny omyjeme pod tekoucí vodou.

Jak jsou uživatelé spokojeni s produktem?

Zpětná vazba od uživatelů je velmi pozitivní. Mnozí chválí kvalitu mletí a pohodlí při používání mlýnku Hario Mini Mill PLUS.

Mlýnek Hario Mini Mill Elegantní PLUS

4.2

699 Kč 575 Kč Cena včetně DPH

Podobné produkty

Související kategorie a produkty