Vyhledat

Podlaha s 12 díly v různých barvách, snadné a rychlé poskládání jako puzzle

Popis produktu

Podlaha se skládá z 12 dílů: 1 x koloušek hnědý 1 x koloušek tmavě hnědý 2 x minideckfloor hnědý 2 x minideckfloor tmavě hnědý 3 x minideckfloor bílý 3 x minideckfloor světle šedý Upozornění: Díly v celých podlahách minideckfloor nelze zaměňovat. ROZMĚRY Rozměry jednoho dílů: 34 x 34 cm Rozměr podlahy 4 x 3: 132 x 98 cm RYCHLÉ POSKLÁDÁNÍ Pěnovou podlahu MINIDECKFLOOR poskládáte během chviličky. Skládání je snadné. Jednotlivé díly do sebe zapadají jako puzzle. Díly přiložte zámky k sobě a jemně přitlačte. PERFEKTNĚ DRŽÍ S pěnovými podlahami máme bohaté zkušenosti a neustále vyvíjíme lepší zámky. Spolupracujeme se školami a školkami, sportovními středisky i zájmovými kroužky. Díky tomu jsme vytvořili unikátní systém zámků, které se nerozjíždí. Jednotlivé díly u sebe perfektně drží. Nemusíte se tedy bát, že by se vám podlaha rozpadala pod nohami :) OMYVATELNÝ MATERIÁL Stala se nehoda? Nevadí! Podlahu snadno omyjete houbičkou s jarem. IZOLUJE OD CHLADU Podlaha MINIDECKFLOOR je vyrobena z hřejivého materiálu, který funguje jako izolace. Nemusíte se tak bát prochladnutí od noh. ČESKÝ VÝROBEK Materiál VYLEN® vyrábíme ve Žďáře nad Sázavou, je zdravotně nezávadný. Tento materiál je pravidelně testován a certifikován . Zamilujete si jej kvůli dlouhé životnosti - netrhá se! CERTIFIKACE Všechny naše výrobky jsou vyrobeny z materiálu, který je certifikovaný pro věkovou kategorii 0+ . Tento výrobek obsahuje malé díly. Z toho důvodu je vhodný pro děti od 3 let . Více si přečtete v tomto článku . UPOZORNĚNÍ: Desky z materiálu VYLEN® mají na povrchu technologický otisk formy, který nejde odstranit, tzv. "sluníčka". Mohou být viditelné z určitého pohledu na desku. Nejedná se tedy o vadu materiálu, ale o vlastnost našeho výrobku. Podlaha Minideckfloor není uzpůsobena k dlouhodobému mechanickému zatížení. BAREVNOST: BARVY NA MONITORU ZKRESLUJÍ Nejste si jistí vybranou kombinací barev? Náš vzorník Vám s výběrem pomůže. Cena vzorníku Vám bude při objednávce odečtena.

Biano.cz

Minideckfloor podlaha 12 dílů - koloušek 0108

1 470 Kč

Do obchodu

Parametry

Výrobce VYLEN
Motiv Se zvířátky
Dostupnost Skladem
Barevnost Neutrální
Nejprodávanější produkt 1

Zobrazit nejlepší cenu

Často kladené otázky

Jaké jsou rozměry jednoho dílu podlahy Minideckfloor?

Rozměry jednoho dílu podlahy Minideckfloor jsou 34 x 34 cm.

Jak rychle se skládá pěnová podlaha Minideckfloor?

Pěnovou podlahu Minideckfloor můžete poskládat během chviličky, skládání je snadné a jednotlivé díly do sebe zapadají jako puzzle.

Jaké jsou barvy a počet jednotlivých dílů v sadě podlahy Minideckfloor 12 dílů - koloušek 0108?

V sadě podlahy Minideckfloor 12 dílů - koloušek 0108 jsou 1 x koloušek hnědý, 1 x koloušek tmavě hnědý, 2 x minideckfloor hnědý, 2 x minideckfloor tmavě hnědý, 3 x minideckfloor bílý a 3 x minideckfloor světle šedý.

Jak jsou spokojení uživatelé s tímto produktem?

Zpětná vazba uživatelů k tomuto produktu je velmi pozitivní.

Podlaha Minideckfloor - souprava 12 elementů s koloušky 0108

4.4

1 470 Kč Cena včetně DPH

Podobné produkty

Související kategorie a produkty