Vyhledat

Nerezový dřez s odkapem, saténový povrch, odolný vůči teplu, poškrábání a znečištění, šířka 600 mm, délka 600 mm, hloubka 150 mm, instalace do skříňky 600 mm, výpusť 2", tloušťka plechu 0,5 mm

Popis produktu

Nerezový dřez Kuchinox 60 SK6_013T Jednodřez s odkapem je skvělou volbou pro vaši kuchyni. Jeho povrchová úprava v nerez saténu nejenže vypadá skvěle, ale také zajišťuje odolnost vůči tepelnému šoku, poškrábání a znečištění. Tento dřez je vyroben z kvalitního plechu o tloušťce 0,5 mm, což zaručuje jeho pevnost a dlouhou životnost.

S rozměry 600 mm šířky, 600 mm délky a 150 mm hloubky je tento dřez dostatečně prostorný pro vaše kuchyňské potřeby. Jeho instalace je snadná do skříňky o šířce 600 mm. Díky dvoucentimetrovému vývodu je odvod vody efektivní a bezproblémový.

Tento nerezový dřez je skvělou investicí pro vaši kuchyni. Kvalitní materiál a odolná povrchová úprava zaručují, že se dřez dlouho bude těšit bezchybnému vzhledu a bude odolný vůči běžným opotřebení. S jeho moderním designem a praktickými funkcemi je to ideální volba pro každou domácnost.

Biano.cz

Kuchinox 60 SK6_013T jednodřez s odkapem

1 193 Kč

Do obchodu

Parametry

Hmotnost 3kg
Výrobce Kuchinox
Dostupnost Skladem

Zobrazit nejlepší cenu

Často kladené otázky

Jaký je povrchový úprava dřezu?

Povrchová úprava dřezu je saténová.

Jaká je tloušťka plechu tohoto dřezu?

Tloušťka plechu tohoto dřezu je 0,5 mm.

Jak jsou uživatelé spokojeni s tímto produktem?

Uživatelé jsou s tímto produktem velmi spokojeni.

Kuchinox 60 SK6_013T Samostatný Dřez s Odstředěním, Nerez Satén, Přídavný - Kuchinox

4.4

1 193 Kč Cena včetně DPH

Podobné produkty

Související kategorie a produkty