Vyhledat

Moderní garnýž Luna 19 mm matný chrom 140 cm - minimalistický design, široká škála barev, kvalita a eleganci pro moderní vzhled místnosti

Popis produktu

Toto je naše nová řada garnýží, které svým minimalistickým stylem a moderním designem dodávají místnosti moderní vzhled a dodávají jí kvalitu a eleganci. Originální vzhled a široká škála barev bude dokonalým doplňkem jakéhokoli otevřeného prostoru a jejich univerzálnost se stává další výhodou. Garnýž se skládá z: 19mm kovová tyč dle požadované délky sada držáků (počet závisí na délce garnýže) sada ozdobných zakončení sada kroužků s žabkami (Používáme jeden kroužek s žabkou na každých 10 cm tyče) hmoždinky se šrouby Držák Ke každé garnýži nad 200 cm je dodáván dodatečný držák a tyč je rozdělena na půl. Na spoj je poté umístěn interní spojovač. Tiché kroužky s žabkami Abychom zvýšili komfort používání, navíc nabízíme výběr tichých koleček, vyplněných uvnitř teflonovou vložkou. Zajišťují bezhlučný pohyb závěsů nebo záclon a maximální snížení opotřebení trubek. Jak provést měření? Abyste vybrali správnou velikost záclonové tyče, změřte šířku okenního výklenku a přidejte 20-30 cm na každou stranu. Sečtením těchto čísel získáme velikost garnýže k objednání. Jednoduchá a rychlá instalace.

Biano.cz

Jednořadá garnýž Luna 19 mm - 140 cm

473 Kč

Do obchodu

Parametry

Výrobce Dekodum
Koncovka Luna
Dostupnost Skladem
Typ garnýže Jednořadé
Barva matný chrom
Délka 140 cm

Zobrazit nejlepší cenu

Často kladené otázky

Jaký je materiál a rozměr garnýže Jednořadá moderní garnýž Luna 19 mm matný chrom 140 cm?

Garnýž je vyrobena z 19mm kovové tyče a má délku 140 cm.

Jaký je design a vzhled garnýže Jednořadá moderní garnýž Luna 19 mm matný chrom 140 cm?

Garnýž má minimalistický styl a moderní design, který dodává místnosti moderní vzhled a eleganci.

Jaké výhody má garnýž Jednořadá moderní garnýž Luna 19 mm matný chrom 140 cm?

Garnýž je univerzální a dokonalým doplňkem jakéhokoli otevřeného prostoru, dodává místnosti kvalitu a široká škála barev nabízí možnost výběru.

Moderní jednořadá garnýž Luna 19 mm matný chrom 140 cm

4.6

473 Kč Cena včetně DPH

Podobné produkty

Související kategorie a produkty