Vyhledat

Jednořadá garnýž se černým matným povrchem o průměru 19 mm a délce 200 cm, která přináší do interiérů kombinaci minimalismu a elegance

Popis produktu

Unikátní řada garnýží, dostupných pouze v bílé a černé barvě, se stala trvalou součástí mnoha aranžmá a nejmódnějších designů interiérů. Kombinace minimalismu a elegance dává pokojům v dnešní době tak oblíbený a oceňovaný půdní charakter. Garnýž se skládá z: 19mm kovová tyč dle požadované délky sada držáků (počet závisí na délce garnýže) sada ozdobných zakončení sada kroužků s žabkami (Používáme jeden kroužek s žabkou na každých 10 cm tyče) hmoždinky se šrouby Držák Ke každé garnýži nad 200 cm je dodáván dodatečný držák a tyč je rozdělena na půl. Na spoj je poté umístěn interní spojovač. Tiché kroužky s žabkami Abychom zvýšili komfort používání, navíc nabízíme výběr tichých koleček, vyplněných uvnitř teflonovou vložkou. Zajišťují bezhlučný pohyb závěsů nebo záclon a maximální snížení opotřebení trubek. Jak provést měření? Abyste vybrali správnou velikost záclonové tyče, změřte šířku okenního výklenku a přidejte 20-30 cm na každou stranu. Sečtením těchto čísel získáme velikost garnýže k objednání. Jednoduchá a rychlá instalace.

Biano.cz

Jednořadá garnýž Luna 19 mm - černá matná

524 Kč

Do obchodu

Parametry

Výrobce Dekodum
Koncovka Luna
Dostupnost Skladem
Typ garnýže Jednořadé
Barva černá matná
Délka 200 cm

Zobrazit nejlepší cenu

Často kladené otázky

Jak provést měření záclonové tyče?

Abyste vybrali správnou velikost záclonové tyče, změřte šířku okenního výklenku a přidejte 20-30 cm na každou stranu. Sečtením těchto čísel získáme velikost garnýže k objednání.

Jaký je názor uživatelů na tento produkt?

Zákazníci jsou s produktem velmi spokojeni a ocení jeho kombinaci minimalismu a elegance, která dodává pokojům oblíbený půdní charakter.

Jaké jsou výhody tichých kroužků s žabkami?

Tiché kroužky s žabkami zajišťují bezhlučný pohyb závěsů nebo záclon a maximálně snižují opotřebení trubek.

Garnýž Luna 19 mm jednořadá černá matná 200 cm

5

524 Kč Cena včetně DPH

Podobné produkty

Související kategorie a produkty