Vyhledat

Herní židle HC-1003 White - originální židle s jedinečným designem, zaručuje pohodlí při herních seancích i dlouhých hodinách práce u počítače, s plynulým nastavením sklonu opěradla a správným polohováním těla pro zdravou páteř

Popis produktu

Židle HC-1003 je originální a má jedinečný design. Židle zaručí pohodlí nejen při dlouhých herních seancích, ale skvěle poslouží i při dlouhých hodinách práce u počítače. Kombinace osvědčených řešení, jako je mechanismus umožňující plynulé nastavení sklonu opěradla. Především však zajišťuje správné polohování celého těla se zvláštním důrazem na páteř. Kolečka zajišťují stabilitu i tichý a bezpečný chod po podlaze. Vlastnosti židle: Ergonomická herní židle s originálním stylovým sedákem Pohodlné, měkké, čalouněné područky s HDPL ekokůží Vysoce kvalitní ekokůže HDPL je odolná a snadno se čistí Židle je navržena tak, aby zajišťovala správnou polohu zad Podpora krčních svalů a krční páteře Dva nastavitelné polštáře: bederní a krční Polštáře na zip s vyměnitelnou výplní Výplň tvoří kombinace termoelastické pěny nejvyšší kvality Funkce umožňující plynulé nastavení opěradla židle Plynule nastavitelná výška sedáku Polyuretanová gumová kolečka Vysoká kvalita a pozornost věnovaná detailům Jedná se o křeslo sestávající z mnoha propracovaných detailů, kde konečným výsledkem je nejvyšší uživatelský komfort. Křeslo HC-1003 v sobě spojuje praktičnost kvalitních látek s nevšední barvou a originálními detaily jako bederní polštář nebo pohodlné měkké čalouněné područky. Plné ovládání vždy po ruce Plynulé nastavení sklonu opěradla pomocí páčky umístěné pod opěradlem je osvědčeným řešením, které vám umožní zvolit si tu nejpohodlnější polohu pro hodiny učení nebo zábavy - stačí použít páčku pod sedákem. Židle HC - 1003 se postará o všechny následující funkce: Optimální polohu celého těla Podpora hlavy a krčních svalů Podpora zad Správná poloha páteře Pohodlná opora pro ruce a paže Pohodlná opora stehen a nohou Specifikace: Barva: bílá Maximální hmotnost uživatele: 120 kg Doporučená výška uživatele: 160 cm až 180 cm (rozměry židle viz galerie) Hmotnost židle: 14 kg

Biano.cz

Herní židle HC-1003 bílá

3 059 Kč

Do obchodu

Parametry

Barva Bílá
Dostupnost Skladem

Zobrazit nejlepší cenu

Často kladené otázky

Jaký je názor uživatelů na herní židli HC-1003 White?

Uživatelé jsou s herní židlí HC-1003 White velmi spokojeni a ocení její originální design a pohodlí při dlouhých herních seancích i práci u počítače.

Proč je herní židle HC-1003 White vhodná pro dlouhé hodiny práce u počítače?

Herní židle HC-1003 White kombinuje osvědčená řešení, jako je plynulé nastavení sklonu opěradla a správné polohování těla, s důrazem na páteř, což zajišťuje pohodlí a správnou ergonomii při práci u počítače.

Jaký je design herní židle HC-1003 White?

Herní židle HC-1003 White má originální a jedinečný design, který zaujme každého. Je to nejen funkční a pohodlná židle, ale i stylový a estetický doplněk do herního nebo pracovního prostoru.

Herní křeslo HC-1003 Bílé

4.8

3 059 Kč Cena včetně DPH

Podobné produkty

Související kategorie a produkty