Vyhledat

Dětské povlečení do postýlky s motivem nákladních aut a bagrů, vysoká gramáž a kvalita bavlněné látky, certifikace Oeko-tex Standard 100 třída 1

Popis produktu

Popis produktu Bavlněné povlečení do dětské postýlky s dlouhou životností a stálebarevností i po mnoha vyprání , a to na základě vysoké gramáže a kvality použité bavlněné látky. Povlečení splňuje certifikaci o nezávadnosti látky pro děti do tří let Oeko-tex Standard 100, třída 1. Bum Bum Postavíme dům Povlečení pro ty nejmenší budoucí stavitele, kteří s bagrem či náklaďákem chodí i do postýlky. Je ušito z kvalitní a hladké 100% bavlny o gramáži 145 g/m 2 . Snadné zapínání na zip Žádné nebezpečné knoflíky ani otlačené tvářičky. Povlečení pro děti šijeme se zapínáním na zip , proto je převlékání peřinky i polštáře rychlé a praktické. Zip je navíc bezpečně ukrytý v lemu, takže nepřekáží ani nestudí. Povlečení ušité v našich dílnách Povlečení pro děti si zaslouží tu nejlepší péči a nejvyšší kvalitu . Proto je odměřují, stříhají i šijí naše švadlenky v českých dílnách.

Biano.cz

Dětské povlečení Goldea - nákladní auta a bagry

499 Kč

Do obchodu

Parametry

Gramáž 145
Materiál 100% bavlna
Zapínání na zip
Barva bílá
Motiv bagry
Výrobce Goldea
Dostupnost Skladem

Zobrazit nejlepší cenu

Často kladené otázky

Jaká je gramáž použité bavlněné látky v tomto povlečení?

Povlečení je ušito z kvalitní a hladké 100% bavlny o gramáži 145 g/m2.

Splňuje toto povlečení certifikaci o nezávadnosti látky pro děti do tří let?

Ano, povlečení splňuje certifikaci Oeko-tex Standard 100, třída 1, která zaručuje nezávadnost látky pro děti do tří let.

Jaká je dlouhověkost a stálebarevnost tohoto povlečení?

Díky vysoké gramáži a kvalitě použité bavlněné látky má toto povlečení dlouhou životnost a stále zůstává barevné i po mnoha vypráních.

Dětské povlečení do postýlky s motivem nákladních vozů a rypadel Goldea - rozměry 110 x 125 cm a 35 x 55 cm

4.4

Bohužel vyprodáno

Vyberte si z podobných produktů

Související kategorie a produkty