Vyhledat

Moderní dvouřadá garnýž Luna 19 mm ve starožitném zlatě o délce 240 cm přináší do místnosti moderní vzhled, kvalitu a eleganci

Popis produktu

Toto je naše nová řada garnýží, které svým minimalistickým stylem a moderním designem dodávají místnosti moderní vzhled a dodávají jí kvalitu a eleganci. Originální vzhled a široká škála barev bude dokonalým doplňkem jakéhokoli otevřeného prostoru a jejich univerzálnost se stává další výhodou. Garnýž se skládá z: Dvě 19mm kovové tyče dle požadované délky sada držáků (počet závisí na délce garnýže) sada ozdobných zakončení Sada 19 mm zátek „luna“ pro zadní tyč. sada kroužků s žabkami (Používáme jeden kroužek s žabkou na každých 10 cm tyče) hmoždinky se šrouby Držák Ke každé garnýži nad 200 cm je dodáván dodatečný držák a tyč je rozdělena na půl. Na spoj je poté umístěn interní spojovač. Tiché kroužky s žabkami Abychom zvýšili komfort používání, navíc nabízíme výběr tichých koleček, vyplněných uvnitř teflonovou vložkou. Zajišťují bezhlučný pohyb závěsů nebo záclon a maximální snížení opotřebení trubek. Jak provést měření? Abyste vybrali správnou velikost záclonové tyče, změřte šířku okenního výklenku a přidejte 20-30 cm na každou stranu. Sečtením těchto čísel získáme velikost garnýže k objednání. Jednoduchá a rychlá instalace.

Biano.cz

Dvouřadá moderní garnýž Luna 19mm - Starožitné zlato 240cm

976 Kč

Do obchodu

Parametry

Výrobce Dekodum
Koncovka Luna
Dostupnost Skladem
Typ garnýže Dvouřadé
Barva starožitné zlato
Délka 240 cm

Zobrazit nejlepší cenu

Často kladené otázky

Jaké jsou rozměry a součásti této garnýže?

Garnýž se skládá z dvou 19mm kovových tyčí, sady držáků, ozdobných zakončení, zátku pro zadní tyč, kroužků s žabkami a hmoždinek se šrouby. Ke garnýži nad 200 cm je dodáván dodatečný držák a tyč je rozdělena na půl.

Jak provést správné měření pro výběr velikosti garnýže?

Pro správnou velikost záclonové tyče změřte šířku okenního výklenku a přidejte 20-30 cm na každou stranu. Sečtením těchto čísel získáte velikost garnýže k objednání.

Jaký je výběr koleček pro tichý pohyb závěsů?

Nabízíme výběr tichých koleček s teflonovou vložkou, které zajišťují bezhlučný pohyb závěsů a minimalizují opotřebení trubek.

Moderní Luna 19 mm starožitě zlatá garnýž o délce 240 cm

4.8

976 Kč Cena včetně DPH

Podobné produkty

Související kategorie a produkty