Vyhledat

Stropní kolejnice z PVC jednořadá bílá s krytem, délka 180 cm, typ přichycení žabky, vhodná do moderních interiérů i do restaurací a hotelů

Popis produktu

Výhody našich PVC kolejnic MINIMALISMUS - PVC stropní kolejnice jsou nejdiskrétnějším typem garnýží. Díky umístění u stropu, kde navíc může být zakryta, je pro oko neviditelná. Skvěle se hodí do moderních interiérů i do restaurací a hotelů. EKONOMICKÝ KOMFORT - Produkty, které si objednáte, pocházejí přímo od výrobce, což zaručuje atraktivní cenu. ERGONOMICKÁ JEDNODUCHOST - Naše produkty poskytují jedinečnou kombinaci bezproblémové montáže s použitelností. Stropní kolejnice lze použít prakticky v každé místnosti bez složité instalace. BEZ OMEZENÍ - Celkový rozměr objednaných kolejniček závisí pouze na velikosti místností, protože díky neviditelným spojkám můžete vytvořit garnýž libovolné délky. V balení obdržíte: jednořadá PVC bílé kolejnice zvolené délky (kolejnice do délky 200 cm dodáváme celé, od 200 cm a výše ve dvou stejně dlouhých dílech, sadu pak doplníme o spojky) Spojky – 2 ks (pokud je kolejnice delší než 200 cm) Žabky nebo háčky - 1 ks co 10 cm každé kolejnice zvlášť koncovky (špunty) - 2 ks kolíky se šroubky – počet záleží na délce kolejnice krytky pro otvory na montážní kolíky - počet závisí na délce kolejnice bílý kryt, šířka 5 cm a celková délka dle délky zvolené kolejnice Specifikace produktu: výška kolejnice: 17 mm šířka pro jezdec: 4 mm šířka celého profilu: 37 mm výška masky 50 mm Dostupné typy háčků: žabky Jedná se o klasický spojovací prvek používaný ve stropních garnýžích k uchycení materiálu. Použití charakteristických "zubů" uvnitř zajišťuje stabilní zachycení záclony nebo závěsu. háčky Jedná se o alternativní možnost uchycení pro těžké závěsy. Zajišťuje volný pohyb záclon a závěsů po celé délce garnýže. Jak změřit stropní garnýže: Pro výběr správné velikosti kolejnice změřte vnitří šířku okenního rámu a přidejte 40-60 cm (20-30 cm na každou stranu). V důsledku toho bude záclona nebo závěs překrývat stěnu a doplní design interiéru, Spojení kolejnic a montáž krycího čela: Kolejnice delší než 200 cm jsou spojeny pomocí spojek a skládají se ze dvou stejně dlouhých částí. Spojovací prvky jsou dodávány se sadou. Měly by být umístěny do otvorů podle fotografie. Krycí čelo by mělo být vloženo do vnější dráhy kolejnice.

Biano.cz

Dekodum stropní kolejnice PVC bílá 180 cm - žabky

364 Kč

Do obchodu

Parametry

Výrobce Dekodum
Dostupnost Skladem
Typ přichycení žabky
Délka 180 cm

Zobrazit nejlepší cenu

Často kladené otázky

Jaké jsou výhody PVC stropních kolejnic Dekodum?

Výhody PVC stropních kolejnic Dekodum zahrnují minimalistický design a ekonomický komfort, který je zajištěn atraktivní cenou přímo od výrobce.

Kam se nejvíce hodí PVC stropní kolejnice Dekodum?

PVC stropní kolejnice Dekodum se skvěle hodí do moderních interiérů, restaurací a hotelů, díky svému diskrétnímu designu a možnosti umístění u stropu.

Jak jsou PVC stropní kolejnice Dekodum přichyceny?

PVC stropní kolejnice Dekodum jsou přichyceny pomocí žabek, což je jejich typ přichycení.

Stropní kolejnice z PVC jednoduchá bílá s krytem - Délka 180 cm, Přichycení: žabky

4.7

364 Kč Cena včetně DPH

Podobné produkty

Související kategorie a produkty