Vyhledat

Stropní kolejnice z PVC jednořadá bílá - 140 cm, žabky, neviditelná a ekonomicky výhodná volba pro moderní interiéry i restaurace a hotely

Popis produktu

Výhody našich PVC kolejnic MINIMALISMUS - PVC stropní kolejnice jsou nejdiskrétnějším typem garnýží. Díky umístění u stropu, kde navíc může být zakryta, je pro oko neviditelná. Skvěle se hodí do moderních interiérů i do restaurací a hotelů. EKONOMICKÝ KOMFORT - Produkty, které si objednáte, pocházejí přímo od výrobce, což zaručuje atraktivní cenu. ERGONOMICKÁ JEDNODUCHOST - Naše produkty poskytují jedinečnou kombinaci bezproblémové montáže s použitelností. Stropní kolejnice lze použít prakticky v každé místnosti bez složité instalace. BEZ OMEZENÍ - Celkový rozměr objednaných kolejniček závisí pouze na velikosti místností, protože díky neviditelným spojkám můžete vytvořit garnýž libovolné délky. V balení obdržíte: jednořadá PVC bílé kolejnice zvolené délky (kolejnice do délky 200 cm dodáváme celé, od 200 cm a výše ve dvou stejně dlouhých dílech, sadu pak doplníme o spojky) Spojky – 2 ks (pokud je kolejnice delší než 200 cm) Žabky nebo háčky - 1 ks co 10 cm každé kolejnice zvlášť koncovky (špunty) - 2 ks kolíky se šroubky – počet záleží na délce kolejnice krytky pro otvory na montážní kolíky - počet závisí na délce kolejnice Specifikace produktu: výška kolejnice: 17 mm šířka pro jezdec: 4 mm šířka celého profilu: 37 mm Dostupné typy háčků: žabky Jedná se o klasický spojovací prvek používaný ve stropních garnýžích k uchycení materiálu. Použití charakteristických "zubů" uvnitř zajišťuje stabilní zachycení záclony nebo závěsu. háčky Jedná se o alternativní možnost uchycení pro těžké závěsy. Zajišťuje volný pohyb záclon a závěsů po celé délce garnýže. Jak změřit stropní garnýže: Pro výběr správné velikosti kolejnice změřte vnitří šířku okenního rámu a přidejte 40-60 cm (20-30 cm na každou stranu). V důsledku toho bude záclona nebo závěs překrývat stěnu a doplní design interiéru, Spojení kolejnic a montáž krycího čela: Kolejnice delší než 200 cm jsou spojeny pomocí spojek a skládají se ze dvou stejně dlouhých částí. Spojovací prvky jsou dodávány se sadou. Měly by být umístěny do otvorů podle fotografie.

Biano.cz

Dekodum stropní kolejnice PVC bílá 140cm - žabky

183 Kč

Do obchodu

Parametry

Výrobce Dekodum
Dostupnost Skladem
Typ přichycení žabky
Délka 140 cm

Zobrazit nejlepší cenu

Často kladené otázky

Jaké jsou výhody našich PVC stropních kolejnic MINIMALISMUS?

Výhody našich PVC stropních kolejnic MINIMALISMUS jsou jejich neviditelnost, která je díky umístění u stropu a možnosti zakrytí. Jsou vhodné do moderních interiérů, restaurací a hotelů. Navíc je jejich cena atraktivní díky přímému odběru od výrobce.

Jaká je ergonomická jednoduchost našich stropních kolejnic?

Naše stropní kolejnice poskytují jedinečnou kombinaci bezproblémové montáže a použitelnosti. Lze je použít prakticky v každé místnosti bez složité instalace.

Jaké jsou specifikace našich PVC stropních kolejnic?

Naše PVC stropní kolejnice mají výšku 17 mm, šířku pro jezdce 4 mm a šířku celého profilu 37 mm. K dispozici jsou také různé typy přichycení, například žabky nebo háčky.

Jak jsou spojeny stropní kolejnice delší než 200 cm?

Kolejnice delší než 200 cm jsou spojeny pomocí spojek a skládají se ze dvou stejně dlouhých částí. Spojovací prvky jsou dodávány se sadou.

Jak změřit správnou velikost stropní garnýže?

Pro výběr správné velikosti kolejnice změřte vnitřní šířku okenního rámu a přidejte 40-60 cm (20-30 cm na každou stranu).

Stropní kolejnice z PVC jednořadá bílá s délkou 140 cm a přichycením typu žabky - Dekodum

4

Bohužel vyprodáno

Vyberte si z podobných produktů

Související kategorie a produkty