Vyhledat

Stropní kolejnice z PVC dvouřadá bílá s krytem, délka 350 cm, typ přichycení žabky - diskrétní a ekonomická volba pro moderní interiéry a restaurace

Popis produktu

Výhody našich PVC kolejnic MINIMALISMUS - PVC stropní kolejnice jsou nejdiskrétnějším typem garnýží. Díky umístění u stropu, kde navíc může být zakryta, je pro oko neviditelná. Skvěle se hodí do moderních interiérů i do restaurací a hotelů. EKONOMICKÝ KOMFORT - Produkty, které si objednáte, pocházejí přímo od výrobce, což zaručuje atraktivní cenu. ERGONOMICKÁ JEDNODUCHOST - Naše produkty poskytují jedinečnou kombinaci bezproblémové montáže s použitelností. Stropní kolejnice lze použít prakticky v každé místnosti bez složité instalace. BEZ OMEZENÍ - Celkový rozměr objednaných kolejniček závisí pouze na velikosti místností, protože díky neviditelným spojkám můžete vytvořit garnýž libovolné délky. V balení obdržíte: dvouřadá PVC bílé kolejnice zvolené délky (kolejnice do délky 200 cm dodáváme celé, od 200 cm a výše ve dvou stejně dlouhých dílech, sadu pak doplníme o spojky) Spojky – 2 ks (pokud je kolejnice delší než 200 cm) Žabky nebo háčky - 2 ks co 10 cm každé kolejnice zvlášť koncovky (špunty) - 2 ks kolíky se šroubky – počet záleží na délce kolejnice krytky pro otvory na montážní kolíky - počet závisí na délce kolejnice bílý kryt, šířka 5 cm a celková délka dle délky zvolené kolejnice Specifikace produktu: výška kolejnice: 15 mm šířka pro jezdec: 4 mm šířka celého profilu: 64 mm výška masky 50 mm Dostupné typy háčků: žabky Jedná se o klasický spojovací prvek používaný ve stropních garnýžích k uchycení materiálu. Použití charakteristických "zubů" uvnitř zajišťuje stabilní zachycení záclony nebo závěsu. háčky Jedná se o alternativní možnost uchycení pro těžké závěsy. Zajišťuje volný pohyb záclon a závěsů po celé délce garnýže. Jak změřit stropní garnýže: Pro výběr správné velikosti kolejnice změřte vnitří šířku okenního rámu a přidejte 40-60 cm (20-30 cm na každou stranu). V důsledku toho bude záclona nebo závěs překrývat stěnu a doplní design interiéru, Spojení kolejnic a montáž krycího čela: Kolejnice delší než 200 cm jsou spojeny pomocí spojek a skládají se ze dvou stejně dlouhých částí. Spojovací prvky jsou dodávány se sadou. Měly by být umístěny do otvorů podle fotografie. Krycí čelo by mělo být vloženo do vnější dráhy kolejnice.

Biano.cz

Dekodum Stropní kolejnice bílá PVC 350 cm

950 Kč

Do obchodu

Parametry

Výrobce Dekodum
Dostupnost Skladem
Typ přichycení žabky
Délka 350 cm

Zobrazit nejlepší cenu

Často kladené otázky

Jaké jsou výhody PVC stropních kolejnic Dekodum?

Výhodou PVC stropních kolejnic Dekodum je jejich minimalistický design, který se skvěle hodí do moderních interiérů i restaurací a hotelů. Jsou také neviditelné pro oko díky umístění u stropu a možnosti zakrytí.

Jaké jsou rozměry a typ přichycení stropních kolejnic Dekodum?

Stropní kolejnice Dekodum jsou dvouřadé, bílé s krytem a mají délku 350 cm. Přichycují se pomocí žabek.

Jak jsou uživatelé spokojeni s produktem Dekodum Stropní kolejnice z PVC?

Zpětná vazba od uživatelů je klíčová pro nákupní rozhodnutí. Zatím nemáme dostupnou konkrétní zpětnou vazbu od uživatelů tohoto produktu.

Bílá Dvouřadá Stropní Kolejnice z PVC s Krytem - Délka 350 cm, Typ Přichycení: Žabky

4.8

950 Kč Cena včetně DPH

Podobné produkty

Související kategorie a produkty