Vyhledat

Stropní kolejnice z PVC dvouřadá bílá s délkou 180 cm a typem přichycení žabky

Popis produktu

Výhody našich PVC kolejnic MINIMALISMUS - PVC stropní kolejnice jsou nejdiskrétnějším typem garnýží. Díky umístění u stropu, kde navíc může být zakryta, je pro oko neviditelná. Skvěle se hodí do moderních interiérů i do restaurací a hotelů. EKONOMICKÝ KOMFORT - Produkty, které si objednáte, pocházejí přímo od výrobce, což zaručuje atraktivní cenu. ERGONOMICKÁ JEDNODUCHOST - Naše produkty poskytují jedinečnou kombinaci bezproblémové montáže s použitelností. Stropní kolejnice lze použít prakticky v každé místnosti bez složité instalace. BEZ OMEZENÍ - Celkový rozměr objednaných kolejniček závisí pouze na velikosti místností, protože díky neviditelným spojkám můžete vytvořit garnýž libovolné délky. V balení obdržíte: dvouřadá PVC bílé kolejnice zvolené délky (kolejnice do délky 200 cm dodáváme celé, od 200 cm a výše ve dvou stejně dlouhých dílech, sadu pak doplníme o spojky) Spojky – 2 ks (pokud je kolejnice delší než 200 cm) Žabky nebo háčky - 2 ks co 10 cm každé kolejnice zvlášť koncovky (špunty) - 2 ks kolíky se šroubky – počet záleží na délce kolejnice krytky pro otvory na montážní kolíky - počet závisí na délce kolejnice Specifikace produktu: výška kolejnice: 15 mm šířka pro jezdec: 4 mm šířka celého profilu: 64 mm Dostupné typy háčků: žabky Jedná se o klasický spojovací prvek používaný ve stropních garnýžích k uchycení materiálu. Použití charakteristických "zubů" uvnitř zajišťuje stabilní zachycení záclony nebo závěsu. háčky Jedná se o alternativní možnost uchycení pro těžké závěsy. Zajišťuje volný pohyb záclon a závěsů po celé délce garnýže. Jak změřit stropní garnýže: Pro výběr správné velikosti kolejnice změřte vnitří šířku okenního rámu a přidejte 40-60 cm (20-30 cm na každou stranu). V důsledku toho bude záclona nebo závěs překrývat stěnu a doplní design interiéru, Spojení kolejnic a montáž krycího čela: Kolejnice delší než 200 cm jsou spojeny pomocí spojek a skládají se ze dvou stejně dlouhých částí. Spojovací prvky jsou dodávány se sadou. Měly by být umístěny do otvorů podle fotografie.

Biano.cz

Dekodum stropní kolejnice PVC dvouřadá bílá 180 cm

339 Kč

Do obchodu

Parametry

Výrobce Dekodum
Dostupnost Skladem
Typ přichycení žabky
Délka 180 cm

Zobrazit nejlepší cenu

Často kladené otázky

Jaké jsou výhody našich PVC stropních kolejnic MINIMALISMUS?

Výhody našich PVC stropních kolejnic MINIMALISMUS zahrnují jejich diskrétnost, ekonomickou cenu, ergonomickou jednoduchost a možnost vytvoření garnýže libovolné délky.

Jaké jsou specifikace a příslušenství k produktu?

Specifikace produktu zahrnují výšku kolejnice 15 mm, šířku pro jezdce 4 mm a šířku celého profilu 64 mm. K příslušenství patří žabky nebo háčky, spojky, koncovky, kolíky se šroubky a krytky pro otvory na montážní kolíky.

Jak změřit stropní garnýže?

Pro výběr správné velikosti kolejnice změřte vnitřní šířku okenního rámu a přidejte 40-60 cm. Tím zajistíte, že záclona nebo závěs překrývá stěnu a doplňuje design interiéru.

Bílá PVC stropní kolejnice Dekodum s dvěma řadami, délka 180 cm, přichycení pomocí žabek

4.7

339 Kč Cena včetně DPH

Podobné produkty

Související kategorie a produkty