Vyhledat

Stropní kolejnice z PVC dvouřadá bílá - Diskrétní a ekonomická stropní kolejnice vhodná pro moderní interiéry i restaurace a hotely

Popis produktu

Výhody našich PVC kolejnic MINIMALISMUS - PVC stropní kolejnice jsou nejdiskrétnějším typem garnýží. Díky umístění u stropu, kde navíc může být zakryta, je pro oko neviditelná. Skvěle se hodí do moderních interiérů i do restaurací a hotelů. EKONOMICKÝ KOMFORT - Produkty, které si objednáte, pocházejí přímo od výrobce, což zaručuje atraktivní cenu. ERGONOMICKÁ JEDNODUCHOST - Naše produkty poskytují jedinečnou kombinaci bezproblémové montáže s použitelností. Stropní kolejnice lze použít prakticky v každé místnosti bez složité instalace. BEZ OMEZENÍ - Celkový rozměr objednaných kolejniček závisí pouze na velikosti místností, protože díky neviditelným spojkám můžete vytvořit garnýž libovolné délky. V balení obdržíte: dvouřadá PVC bílé kolejnice zvolené délky (kolejnice do délky 200 cm dodáváme celé, od 200 cm a výše ve dvou stejně dlouhých dílech, sadu pak doplníme o spojky) Spojky – 2 ks (pokud je kolejnice delší než 200 cm) Žabky nebo háčky - 2 ks co 10 cm každé kolejnice zvlášť koncovky (špunty) - 2 ks kolíky se šroubky – počet záleží na délce kolejnice krytky pro otvory na montážní kolíky - počet závisí na délce kolejnice Specifikace produktu: výška kolejnice: 15 mm šířka pro jezdec: 4 mm šířka celého profilu: 64 mm Dostupné typy háčků: žabky Jedná se o klasický spojovací prvek používaný ve stropních garnýžích k uchycení materiálu. Použití charakteristických "zubů" uvnitř zajišťuje stabilní zachycení záclony nebo závěsu. háčky Jedná se o alternativní možnost uchycení pro těžké závěsy. Zajišťuje volný pohyb záclon a závěsů po celé délce garnýže. Jak změřit stropní garnýže: Pro výběr správné velikosti kolejnice změřte vnitří šířku okenního rámu a přidejte 40-60 cm (20-30 cm na každou stranu). V důsledku toho bude záclona nebo závěs překrývat stěnu a doplní design interiéru, Spojení kolejnic a montáž krycího čela: Kolejnice delší než 200 cm jsou spojeny pomocí spojek a skládají se ze dvou stejně dlouhých částí. Spojovací prvky jsou dodávány se sadou. Měly by být umístěny do otvorů podle fotografie.

Biano.cz

Dekodum stropní kolejnice PVC dvouřadá bílá 160 cm

332 Kč

Do obchodu

Parametry

Výrobce Dekodum
Dostupnost Skladem
Typ přichycení žabky
Délka 160 cm

Zobrazit nejlepší cenu

Často kladené otázky

Jaké jsou výhody našich PVC stropních kolejnic MINIMALISMUS?

Výhodou našich PVC stropních kolejnic MINIMALISMUS je jejich neviditelnost díky umístění u stropu a možnosti zakrytí. Skvěle se hodí do moderních interiérů i do restaurací a hotelů.

Proč si vybrat naše PVC stropní kolejnice?

Naše PVC stropní kolejnice nabízejí ekonomický komfort díky atraktivní ceně a ergonomickou jednoduchost díky bezproblémové montáži a použitelnosti. Lze je použít prakticky v každé místnosti bez složité instalace.

Jak změřit správnou velikost stropní garnýže?

Pro výběr správné velikosti kolejnice změřte vnitřní šířku okenního rámu a přidejte 40-60 cm (20-30 cm na každou stranu), aby záclona nebo závěs překrývaly stěnu a doplnily design interiéru.

Jak jsou spojeny kolejnice delší než 200 cm?

Kolejnice delší než 200 cm jsou spojeny pomocí spojek a skládají se ze dvou stejně dlouhých částí. Spojovací prvky jsou dodávány se sadou a měly by být umístěny do otvorů podle fotografie.

Jak jsou přichyceny stropní kolejnice?

Stropní kolejnice jsou přichyceny pomocí žabek nebo háčků. Žabky jsou klasickým spojovacím prvkem pro stabilní zachycení záclony nebo závěsu, zatímco háčky poskytují volný pohyb po celé délce garnýže pro těžké závěsy.

Jaká je spokojenost uživatelů s produktem?

Naše PVC stropní kolejnice MINIMALISMUS jsou vysoce hodnoceny uživateli pro svou kvalitu, neviditelnost a jednoduchou montáž.

Bílá Stropní Kolejnice z PVC Dvouřadá Dekodum - Délka 160 cm, Přichycení: Žabky

4.6

332 Kč Cena včetně DPH

Podobné produkty

Související kategorie a produkty