Vyhledat

Dekodum Jednořadá Garnýž Azur 19 mm černá matná 120 cm - Unikátní řada garnýží pro moderní interiéry s minimalistickým a elegantním půdním charakterem

Popis produktu

Unikátní řada garnýží, dostupných pouze v bílé a černé barvě, se stala trvalou součástí mnoha aranžmá a nejmódnějších designů interiérů. Kombinace minimalismu a elegance dává pokojům v dnešní době tak oblíbený a oceňovaný půdní charakter. Garnýž se skládá z: 19mm kovová tyč dle požadované délky sada držáků (počet závisí na délce garnýže) sada ozdobných zakončení sada kroužků s žabkami (Používáme jeden kroužek s žabkou na každých 10 cm tyče) hmoždinky se šrouby Držák Ke každé garnýži nad 200 cm je dodáván dodatečný držák a tyč je rozdělena na půl. Na spoj je poté umístěn interní spojovač. Tiché kroužky s žabkami Abychom zvýšili komfort používání, navíc nabízíme výběr tichých koleček, vyplněných uvnitř teflonovou vložkou. Zajišťují bezhlučný pohyb závěsů nebo záclon a maximální snížení opotřebení trubek. Jak provést měření? Abyste vybrali správnou velikost záclonové tyče, změřte šířku okenního výklenku a přidejte 20-30 cm na každou stranu. Sečtením těchto čísel získáme velikost garnýže k objednání. Jednoduchá a rychlá instalace.

Biano.cz

Dekodum jednořadá garnýž azur 19 mm černá matná

455 Kč

Do obchodu

Parametry

Výrobce Dekodum
Koncovka Azur
Dostupnost Skladem
Typ garnýže Jednořadé
Barva černá matná
Délka 120 cm

Zobrazit nejlepší cenu

Často kladené otázky

Jaká je délka garnýže Dekodum Jednořadá Garnýž Azur 19 mm černá matná 120 cm?

Délka garnýže Dekodum Jednořadá Garnýž Azur 19 mm černá matná je 120 cm.

Jaká barva je dostupná pro garnýž Dekodum Jednořadá Garnýž Azur 19 mm černá matná 120 cm?

Garnýž Dekodum Jednořadá Garnýž Azur 19 mm je dostupná pouze v černé barvě.

Jaké součásti jsou zahrnuty v garnýži Dekodum Jednořadá Garnýž Azur 19 mm černá matná 120 cm?

Garnýž Dekodum Jednořadá Garnýž Azur 19 mm černá matná obsahuje kovovou tyč, držáky, ozdobná zakončení, kroužky s žabkami a hmoždinky se šrouby.

Dekodum Jednořadá Šňůra Azur 19 mm černá matná 120 cm

4.4

455 Kč Cena včetně DPH

Podobné produkty

Související kategorie a produkty