Vyhledat

Poštovní schránka na zazdění v barvě antracit matný

Popis produktu

Nádherná poštovní schránka na zazdění v barvě antracit

Tato úžasná poštovní schránka BK.38.AM je dokonalým doplňkem vašeho domova. Její matný antracitový povrch dodá vašemu vchodu moderní a elegantní vzhled.

Vysoce kvalitní a odolný design

Tato poštovní schránka je vyrobena z kvalitního materiálu, který zaručuje její dlouhou životnost a odolnost vůči povětrnostním vlivům. Díky svému pevnému a stabilnímu designu je schránka odolná proti vandalskému poškození a zajišťuje bezpečné uložení vaší pošty.

Pohodlné a praktické použití

Schránka je navržena tak, aby usnadnila příjem a výměnu pošty. Je vybavena širokým otvorem, který umožňuje snadnou vložku i vyjmutí dopisů a balíčků. Díky svému prostornému interiéru poskytuje dostatek místa pro větší objem pošty. Instalace schránky je snadná a rychlá.

Biano.cz

BK.38.AM Poštovní schránka - Antracit

1 151 Kč

Do obchodu

Parametry

Dostupnost Skladem
Cena před slevou 1192
Barva Antracit

Zobrazit nejlepší cenu

Často kladené otázky

Jaký je materiál, ze kterého je poštovní schránka vyrobena?

Poštovní schránka je vyrobena z kvalitního materiálu, který zaručuje dlouhou životnost a odolnost vůči povětrnostním vlivům.

Jaké výhody nabízí tato poštovní schránka?

Tato poštovní schránka je nejen vysoce kvalitní a odolná, ale také poskytuje pohodlné a praktické použití s dostatečným prostorem pro větší objem pošty.

Jak jsou uživatelé spokojeni s tímto produktem?

Uživatelé jsou velmi spokojeni s touto poštovní schránkou BK.38.AM díky jejímu modernímu a elegantnímu vzhledu, vysoce kvalitnímu designu a praktickému použití.

Poštovní schránka BK.38.AM pro zazdění, Stínová Barva Antracit

4.3

1 200 Kč 1 151 Kč Cena včetně DPH

Podobné produkty

Související kategorie a produkty