Vyhledat

Možnost zavěšení na zeď a postavení na poličku, hnědý odstín, reflexní sklo, 5 obrázků, velikost 36 x 31 cm, rodinný motiv s tvarovanou lištou, závěs na výšku i šířku, ohýbací kovové pásky pro uchycení zadní stěny, stojánek na výšku i šířku

Popis produktu

ZEP Galerie na více fotografií MOSEL 5 foto je ideální způsob, jak si vytvořit vlastní rodinnou galerii. Tento elegantní rámeček nabízí možnost zavěšení na zeď nebo postavení na poličku, což vám umožní umístit jej kamkoli v domě.

Kvalitní design a praktické funkce

Tento rámeček je vyrobený z odolného dřeva a má hnědý odstín, který se hodí do každého interiéru. Reflexní sklo tloušťky 1,8-2 mm zajišťuje ochranu vašich fotografií před poškrábáním a prachem. Díky zadní stěně jsou všechny fotografie rámovány a zobrazeny ve své kráse.

Snadná instalace a nastavení

Rámeček ZEP Galerie na více fotografií MOSEL 5 foto je vybaven závěsem, který umožňuje zavěšení na zeď nebo na výšku i šířku. Zadní stěna je vybavena ohýbacími kovovými pásky, které zajišťují pevné uchycení. Pokud si přejete rámeček postavit na poličku, je k dispozici také stojánek, který lze nastavit na výšku i šířku.

Vnější rozměry rámečku jsou 36 x 31 cm a je vhodný pro 5 fotografií. Rámeček je ideální pro fotografie velikosti 2(10x15) a 3(15x10). S viditelností v rámečku 9x14 můžete si být jisti, že vaše fotografie budou vždy dobře viditelné a vyniknou ve své kráse.

Biano.cz

Zep Galerie - více fotografií Mosel 5 foto

499 Kč

Do obchodu

Parametry

Motiv Ostatní
Počet obrázků Více
Typ rámečku Galerie na více fotek
Výrobce ZEP
Dostupnost Skladem

Zobrazit nejlepší cenu

ZEP Fotografická Galerie pro více snímků MOSEL 5 obrázků

4.3

499 Kč Cena včetně DPH

Podobné produkty

Související kategorie a produkty