Vyhledat

Závěsná houpačka Čapí hnízdo v šedé barvě - Stylový design a kvalitní zpracování pro ideální místo k odpočinku

Popis produktu

Houpačky jsou praktickým doplňkem každé domácnosti. Stylový design v kombinaci s kvalitním zpracováním poskytne ideální místo k odpočinku. Dáváte přednost klasice se stříškou, čapímu hnízdu, houpačce v podobě lehátka nebo houpací síti? Naši nabídku jsme přizpůsobili vašim preferencím! Jak vybrat tu správnou houpačku? Při výběru správné houpačky je třeba zvážit řadu kritérií. Jedním z nich je její umístění. Pokud máte větší terasu nebo zahradu, můžete zvolit větší houpačku pro více osob. V opačném případě můžete zvolit Čapí hnízdo, které výrazně šetří místo. Případně pokud si chcete užívat slunečních paprsků, rozhodně doporučujeme houpací síť nebo houpací křeslo. Další informace: Materiál: kovová konstrukce / bavlněný úplet Polštářek v ceně: ne Rozměry: 63 cm x 35 cm x 97 cm Maximální nosnost: do 150 kg Hmotnost výrobku: 4,1 kg

Biano.cz

Závěsná houpačka Čapí hnízdo

999 Kč

Do obchodu

Parametry

Barva Šedá
Dostupnost Skladem

Zobrazit nejlepší cenu

Často kladené otázky

Jaký je design závěsné houpačky Čapí hnízdo v šedé barvě?

Závěsná houpačka Čapí hnízdo v šedé barvě má stylový design, který se skvěle hodí do každé domácnosti.

Jaké jsou možnosti houpačky Čapí hnízdo v šedé barvě?

Houpačka Čapí hnízdo v šedé barvě nabízí možnost volby mezi klasickým designem se stříškou, lehátkem nebo houpací sítí, takže si můžete vybrat podle svých preferencí.

Jak jsou uživatelé spokojeni se závěsnou houpačkou Čapí hnízdo v šedé barvě?

Uživatelé jsou s houpačkou Čapí hnízdo v šedé barvě velmi spokojeni a ocení její kvalitní zpracování a pohodlné místo k odpočinku.

Houpačka na zavěšení Čapí pelíšek v šedé barvě

4.3

999 Kč Cena včetně DPH

Podobné produkty

Související kategorie a produkty