Vyhledat

Zahradní posezení z umělého ratanu - světle šedé - JESSICA: Velký zahradní set pro 8 osob s výškově nastavitelným stolem a zavíracím boxem na podsedáky

Popis produktu

Obecné informace o zahradním setu Jessica Zahradní set z umělého ratanu JESSICA na první pohled zaujme svými nadstandardními rozměry. Nabídne místo až pro 8 osob, což ocení především početné rodiny, nebo ti, kteří rádi pořádají různé oslavy, či posezení s přáteli. Díky výšce stolu, opatřeného 5mm tvrzeným sklem, využijete zahradní set JESSICA nejen při pití kávy, ale i jako standardní jídelní sestavu pro venkovní obědy v letních dnech. Další výhodou této ratanové soupravy je bezpochyby zavírací box na podsedáky, kam je můžete pohodlně ukrýt před případným deštěm. Pro maximální komfort jsou křesla i pohovka opatřeny luxusními 13cm vysokými podsedáky, polštáře jsou pak i v oblasti zad. Tento set je ve světle šedé barvě, polstrování pak v odstínu mocca. z čeho je zahradní set jessica vyroben Celý set je ručně vyplétán z velmi praktického umělého ratanu, který je snadno udržovatelný a rovněž odolný vůči nepříznivým vlivům počasí. Oproti přírodnímu ratanu snese působení UV záření a teplotní rozsah od -10 až do 50°C. Hliníková konstrukce zajišťuje nižší hmotnost a rovněž je odolná vůči korozi. Je tedy možné jej mít venku prakticky celoročně. Konstrukce veškerých našich produktů (kromě jídelních stolů) jsou svařované. Nemohou se vám tedy po čase rozvrzat, či rozviklat (jak tomu bývá u montovaného nábytku) a dosahují tak dlouhé životnosti. Další výhodou je skutečnost, že nic nemusíte montovat a zboží můžete po doručení okamžitě začít používat. Proč koupit zahradní set jessica Luxusní provedení ručně proplétaného umělého ratanu kolem hliníkové konstrukce Pohodlné 13 cm vysoké podsedáky Posezení až pro 7 osob Odolnost proti rozmarům počasí (UV záření, teploty od -10 až do 50°C) Jednoduchá údržba (postačí setřít mýdlovou vodou) Box na polstry Technické parametry zahradního setu jessica Materiál Umělý ratan, hliníková konstrukce Barva nábytku Světle šedá Polstrování Ano Barva polstrování Mocca Počet kusů v sestavě 2x pohovka, 1x křeslo, 2x taburet, 1x box na polstry, 1x jídelní stůl Rozměry pohovky pro 2 osoby (ŠxHxV) 125cm x 87cm x 80cm Rozměry pohovky pro 3 osoby (ŠxHxV) 184cm x 87cm x 80cm Rozměry křesla (ŠxHxV) 80cm x 86cm x 80cm Rozměry taburetu (ŠxHxV) 40cm x 40cm x 40cm Rozměry stolu (ŠxHxV) 140cm x 80cm x 70cm Rozměry boxu na polstry (ŠxHxV) 87cm x 87cm x 65cm TIP: Pořiďte si zakrývací plachtu na zahradní set a zvyšte tak ještě více jeho životnost

Biano.cz

Zahradní posezení z umělého ratanu - šedé - Jessica

62 900 Kč

Do obchodu

Parametry

Dostupnost Skladem

Zobrazit nejlepší cenu

Často kladené otázky

Z čeho je zahradní set Jessica vyroben?

Zahradní set Jessica je vyroben z ručně vyplétaného umělého ratanu kolem hliníkové konstrukce, což zajišťuje odolnost vůči nepříznivým vlivům počasí a snadnou údržbu.

Proč koupit zahradní set Jessica?

Zahradní set Jessica nabízí luxusní provedení s ručně proplétaným umělým ratanem, pohodlné 13 cm vysoké podsedáky a posezení až pro 7 osob. Je také odolný vůči rozmarům počasí a snadno se udržuje.

Jaké jsou technické parametry zahradního setu Jessica?

Zahradní set Jessica je vyroben z umělého ratanu a hliníkové konstrukce, má světle šedou barvu a polstrování v odstínu mocca. Sestává z 2 pohovek, 1 křesla, 2 taburetů, 1 boxu na polstry a 1 jídelního stolu. Má také specifikované rozměry pro jednotlivé kusy nábytku.

Jak jsou uživatelé spokojeni s produktem?

Zatím nemáme dostatek recenzí od uživatelů, abychom mohli vyhodnotit jejich spokojenost s produktem.

Zahrada z umělého ratanu - světle šedá - JESSICA

4.2

69 900 Kč 62 900 Kč Cena včetně DPH

Podobné produkty

Související kategorie a produkty