Vyhledat

Soutěž o 100 000 Kč! Moderní lepená vinylová podlaha Expona Commercial s širokým využitím a třídou zátěže až 42

Popis produktu

SOUTĚŽ O 100 000 Kč! Špičková lepená vinylová podlaha Expona Commercial s širokým využitím. Moderní design, 100% bez obsahu ftalátů, certifikovaná IACG a recyklovatelná. Třída zátěže až 42. Lepená vinylová podlaha Expona Commercial patří mezi jedničky na evropském trhu jak z pohledu kvality, tak i ceny. Velké množství nabízených autentických dekorů dřeva, dlažby a kamene včetně struktury povrchu je propracovaných do detailu. Jednoduše se s nimi tvoří působivé koncepty místností, které si svůj vzhled udrží po dlouhou dobu. Vinylová podlaha do každého prostoru S nášlapnou vrstvou 0,55 mm patří do zátěžové třídy 23/33/42 – to znamená, že je vhodná pro všechny bytové prostory, komerční prostory a střední zátěž v lehkém průmyslu. Vysoké zátěži je přizpůsobený i povrch. Jako poslední ho zavírá PUR vrstva, která je odolná vůči nečistotám a vlhkosti. Bezpečný pohyb po protiskluzném povrchu znamená ideální řešení pro frekventované prostory. Konstrukce podlahy Expona Commercial je vhodná pro teplovodní podlahové topení. Pro elektrické podlahové topení je vhodná za splnění podmínky, že topné dráty budou min. 35 mm pod povrchem podlahy. Není vhodná pro povrchové topné folie a rohože. Pro podlahového topení platí, že max. povolená teplota podkladu je 27 °C. Expona Commercial je 100% voděodolná, tichá a při její výrobě nebyly použity ftaláty. Díky certifikátům zdravotní nezávadnosti si navíc můžete být jisti, že nezatíží vnitřní ovzduší škodlivinami. Při výrobě nebyly použity ftaláty, ale BIO-plastifikátory a navíc splňuje kritéria nejpřísnějšího emisního certifikátu INDOOR AIR COMFORT GOLD. Autentické dekory vinylové podlahy Vinylová podlaha EXPONA COMMERCIAL poskytuje širokou škálu tradičních a trendových designů s autentickým reliéfním povrchem. V široké škále dekorů a barev je řešení pro každý interiér. Lze tak dosáhnout jedinečného designu podlahy, který klade důraz na individuální požadavky.

Biano.cz

Vinylová podlaha Expona Commercial - Shoreline Oak

899 Kč

Do obchodu

Parametry

Výrobce Objectflor
Dostupnost Skladem

Zobrazit nejlepší cenu

Často kladené otázky

Jaká je odolnost vinylové podlahy Expona Commercial 4078 Shoreline Oak?

Vinylová podlaha Expona Commercial 4078 Shoreline Oak je certifikovaná třídou zátěže až 42, což zaručuje její vysokou odolnost a dlouhou životnost.

Jaký je design vinylové podlahy Expona Commercial 4078 Shoreline Oak?

Vinylová podlaha Expona Commercial 4078 Shoreline Oak má moderní design, který se hodí do různých interiérů.

Jaká je spokojenost uživatelů s vinylovou podlahou Expona Commercial 4078 Shoreline Oak?

Uživatelé jsou s vinylovou podlahou Expona Commercial 4078 Shoreline Oak velmi spokojeni díky její kvalitě a funkčnosti.

Vinylová podlaha Expona Komerční 4078 Pobřežní Dub

4.9

899 Kč Cena včetně DPH

Podobné produkty

Související kategorie a produkty